Lutsk Food Fest 4.5.0*: 6 та 7 серпня у Замку Любарта відбудеться фестиваль їжі та смаку

news

У Луцьку на цих вихідних, 6 та 7 серпня, відбудеться уже традиційний фестиваль Lutsk Food Fest 4.5.0*.

Протягом двох днів на території Замку Любарта у Луцьку відвідувачі Lutsk Food Fest 4.5.0* матимуть нагоду посмакувати улюблені страви та знайти нові смаки.
Організатори фесту пообіцяли цьогоріч зібрати найкращих шеф-кухарі, концептуальні заклади, волинських майстрів хенд-мейду, аніматорів та лаунж-музикантів на одній території, щоб показати, що ми всі разом і життя завжди перемагає!
Доречі, цьогорічний формат фестивалю їжі та розваг не передбачає танцювальної програми та гучних розваг.

Lutsk Food Fest цьогоріч проводиться для того, аби країна процвітала, економіка рухалася, а гості змогли перевести подих і відпочити у рідному місті без потреби їхати по враження кудись далеко.

І що дуже важливо, 50% коштів, виручених з квитків, організатори передадуть на ЗСУ.

Яка варість квитка?
  • Вхід на Lutsk Food Fest коштує лише 60 гривень за один день!
Як зазначають організатори, це менше ніж тижневий тариф мобільного зв’язку, похід на надувний батут в парку і лише 4 поїздки в луцькій маршрутці.
  • Для переселенців з довідкою ВПО вхід безкоштовний до 15:00.
  • Для військових та дітей до 12 років вхід БЕЗКОШТОВНИЙ увесь день!
А ще на фестивалі можна сміливо перебувати, навіть якщо ви призивного віку. Гості заходу — не порушники, тому брати когось “на олівець” військомат не буде. 
– зазначають на сторінці заходу у соцмережі Фейсбук.⠀
Придбати квитки можна буде перед входом на фестиваль
6 та 7 серпня приходьте до Замку фестивалити та отримати надзвичайні враження, гарний настрій, тисячі класних смаків та ароматів.
Фестиваль допоможе перевести подих, відволіктися від новин та ближче познайомитися з ресторанною культурою заходу України.
0 Комментариев