«Луцьк. Душа міста» – виставка студентів ЛНТУ в Дубенському замку

news

У Дубенському замку, на Рівненщині,  відкрили виставку студентів-дизайнерів Луцького національного технічного університету.

10 лютого виставковій залі Державного історико-культурного заповідника міста Дубна відбулось відкриття виставки творчих робіт студентів-дизайнерів I-го та II-го курсів Луцького національного технічного університету під назвою «Луцьк. Душа міста».

Про це йдеться на сторінці Дубенського замку у фейсбуці.

Роботи надала кафедра дизайну, а саме завідувачка кафедри Наталія Скляренко.

До уваги відвідувачів, поціновувачів мистецтва представлено 43 роботи, виконані різними техніками: олійний живопис, акриловий живопис, колаж та графіка, застосовувалися крупа. нитки, газети, фольга. Студенти показали, яким багатогранним та яскравим є місто Луцьк, зобразивши його у зовсім іншій, досі небаченій, інтерпретації. Переважають серед робіт зображення замку, а також архітектурних будівель, вулиць, живопис Луцька.

Студенти, під керівництвом своїх викладачів, намагалися показати міське середовище, маленькі вузенькі вулички та відкриті площі, відбудовані та реставровані пам’ятки серця Волині. Душа Луцька – це його люди, які творять атмосферу міста.

Світлина від Дубенський замок.Світлина від Дубенський замок.Світлина від Дубенський замок.Світлина від Дубенський замок.Світлина від Дубенський замок.Світлина від Дубенський замок.

З відкриттям виставки привітали: начальник відділу культури і туризму Дубенської міської ради Єфімчук Т.В., адміністрація заповідника заступник по науковій роботі Любецька Н.О., адміністрація Луцького національного технічного університету на чолі з ректором Савчуком Петром Петровичем, побажавши творчого натхнення, а також ансамбль «Горлиця» Дубенського коледжу культури під керівництвом Рендака Валерія Григоровича, виконавши композицію «Волинь моя».
Ректор Савчук Петро Петрович зауважив, що усі бажаючі, хто має талант художника, або хоче його здобути, може у цьому ж році стати абітурієнтом кафедри дизайну Луцького національного технічного університету.Світлина від Дубенський замок.
0 Комментариев