Луцьк долучається до відзначення Дня захисників і захисниць України

news

З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, що у 2023 році припадає на неділю, 1 жовтня, о 9:00 ранку на Театральному майдані у місті Луцьку, біля пам’ятного фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України,” відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, присвячена вшануванню пам’яті загиблих захисників України.

Цю інформацію надає місцева адміністрація. Під час цієї акції буде заборонено рух транспорту у центральній частині міста, а також буде почутний звуковий сигнал системи оповіщення ДСНС.

Додатково, протягом жовтня в загальноосвітніх і культурних закладах місцевої громади будуть проводитися різноманітні культурно-мистецькі заходи, інформаційно-просвітницькі заходи та виховні години, спрямовані на відзначення Дня захисника та захисниць України, Дня українського козацтва та відзначення 81-ї річниці утворення Української Повстанської Армії.

Крім цього, заплановано проведення благодійних акцій для підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Члени організації “Братство ветеранів ОУН-УПА Волинського краю імені полковника Клима Савура” отримають фінансову підтримку одноразово з міського бюджету.

0 Комментариев