Лукашенко знає, хто може зупинити “м’ясорубку” на Донбасі

news

США під силу зупинити війну на Донбасі. Про це президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив на зустрічі із заступником помічника Міністра оборони США Майклом Карпентером.

Про це повідомляє gazeta.ua з посиланням на прес-службу президента Білорусі.

“Якщо Сполучені Штати захочуть завтра припинити війну на сході України і зроблять кілька кроків у цьому напрямку, ця “м’ясорубка” там буде закінчена”, — вважає Лукашенко.

Наголошується, що сторони обговорили ситуацію в східноєвропейському регіоні в цілому, і в Україні зокрема, а також можливі шляхи врегулювання цього конфлікту.

Лукашенко зазначив, що виклики, які складаються зараз у Східній Європі, здатні серйозно вплинути на ситуацію у всій Європі і нагадав, що неодноразово пропонував підключити до врегулювання кризи в Україні Сполучені Штати Америки, і час довів його правоту.

При цьому, за словами білоруського лідера, його країна завжди буде віддана принципам миру, оскільки їй війна в Україні не потрібна.

“З нашої землі, з нашої території загроз Україні ніколи не було і не буде. Ми схильні проводити миролюбну політику, зробити все для того, щоб нормалізувати ситуацію в Україні”, — підкреслив Лукашенко.

Одночасно Лукашенко заявив, що не схильний демонізувати процес активізації НАТО в регіоні, а також думати, що НАТО збирається воювати з Росією чи Білоруссю.

“У нинішніх умовах це неймовірно і нікому не потрібно”, — переконаний він, додавши при цьому, що ні Америці, ні Європі не потрібен ще один конфлікт у Східно-Європейському регіоні.

0 Комментариев