Луганська письменниця розповіла лучанам про «грізного пса Яроша»

news

Молода письменниця Маргарита Сурженко розповіла лучанам всю правду про те, як живуть прості люди по «ту сторону барикад». ЇЇ книга «Нове життя. Історії з Заходу на Схід» – ненав’язлива розповідь про війну, яку не показують по телебаченню у випусках новин. Літературне чаювання із літераторкою відбулося 24 листопада в кав’ярні «CoffeeIn».

Зустріч відбувалася у форматі інтерв’ю. Задавав тон розмові резидент культурного об’єднання «100 Вт» Володимир Столярчук, який був ініціатором літературного рандеву. За спілкуванням Володимира та Маргарити слідкували луцькі поціновувачі художнього слова. Серед них були і журналістки Аріна Мусій та Анна Поліщук-Єкименко.

Письменниця народилася і жила в Луганську, проте з часом перебралася до столиці. Незважаючи на це, Маргарита застала сплеск сеператизму в рідному місті, коли повернулася до Луганська в 2014. «Мені здавалося, що після інавгурації Порошенка буде зачистка міста. Я швидко поїхала, аби не застати цього», – розповіла «військова» літераторка.

Маргарита Сурженко по праву може називати себе «військовою письменницею», адже вона не просто народилася у «фронтовому» Луганську, а і пише про бойові та тилові справи у своїх книжках. Книга «Нове життя. Історії з Заходу на Схід» – друга книга про війну авторства Маргарити Сурженко.

Задля того, аби заохотити присутніх придбати книгу, авторка зачитала уривки про «ополченця» Діму та грізного пса Гавриша, якого героїня із проросійськими настроями називала Ярошем. Про завершення розв’язки сюжету у книзі письменниця розповідати не захотіла, щоб не перебити літературний апетит у потенційних читачів.

0 Комментариев