Лучани зможуть подавати електронну петицію до міської ради через застосунок Дія

news

Відтепер мешканці Луцької міської територіальної громади можуть подати електронну петицію до міської ради в своєму смартфоні. 

Цю послугу було анонсовано 17 травня на Diia Summit 2.0 за участі Президента України Володимира Зеленського, Віцепрем’єр-міністра — Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, та команди Дії.

Електронні петиції — важлива складова місцевої демократії. Послугою можуть скористатися громадяни України, які мають зареєстроване місце проживання на території нашої громади та успішно авторизувались в Дії. Це зручно і просто.

Петиції можна переглянути, подати та підтримати в застосунку та на Порталі. Крім того, користувачі зможуть легко поширити їх в соціальних мережах чи роздрукувати QR-код для збору підписів. Підписанти будуть отримувати сповіщення про стан розгляду підтриманих ними петицій, а також бачити відповіді на них.

Більше про місцеві петиції можна дізнатись тут: https://vzaemo.diia.gov.ua/ 

Про інші онлайн-послуги, які спростять життя кожного українця Ви можете дізнатись тут: https://summit.diia.gov.ua/ 

Проєкт місцевих петицій в Дії реалізується за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», що реалізується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

0 Комментариев