Лучани чекають відкриття McDonald’s, але є місце де “маків” немає взагалі

news

Одна з найбільших у світі мереж ресторанів швидкого харчування McDonald’s повідомила про відновлення роботи в україні. Заклади цієї мережі не працювали від 24 лютого,  колли  відбулося повномасштабне вторгнення росії.

Компанії McDonald’s планує відновити роботу ресторанів в Києва та західній частині України.

Стосовно закладів на решті території нашої держави – ситуація в ході війни покаже що і жо чого.

А чи знаєте ви, що навіть попри неймовірну популярність “Маків”, вони присутні не у всіх країнах. Якщо країн у світі є 195, то McDonald’s є у більш ніж 120 державах. Всього компанія налічує понад 40 тисяч закладів у різних частинах світу.  В Україні діє 109 “Макдональдсів” у 24 містах і 4 селах.

До речі, протягом останніх 16 років кількість “Маків” зростає з року в рік. Згідно з різними звітами, на планеті відкривається нова торгова точка кожні 5-15 годин.

Найбільше ресторанів МакДональдз – у США. У 2021-му, що в Штатах 13 438 торгових точок.

А ось у сусідній з Америкою Кубі тільки один “Мак”. На острові Гуама їх 5. А на найбільшому на Землі острові Гренландія МакДональдз немає взагалі.

На Африканському континенті “Маки” присутні лише в чотирьох країнах: Марокко, Єгипті, Південній Африці та Маврикії. При тому, що в Африці проживає понад 1,2 мільярда людей.

МакДональдз працює також не у всіх країнах Європи. Мережі фастфудів немає в Ісландії та Македонії.

Не дісталися Маки до таких країн, як Гамбія, Киргизстан, Лаос і Болівія.

І що не може не радувати – тепер не працює Mcdonald’s у  російській федерації. Це своєрідна відповідь корпорації на військову агресію проти України. До цього на території країни-агресора працювало  850 ресторанів.

0 Комментариев