Лучани зможуть дивитися онлайн, які ліки можна отримати безкоштовно

news

Доступ до інформації про безкоштовні ліки, які закуплені за державний кошт, хочуть зробити прозорішим і відкритішим. Що для цього буде зроблено, розповіли під час прес-конференції 7 жовтня член правління благодійного фонду «Пацієнти України» Марія Адамчук та начальник управління охорони здоров’я Луцької міськради Микола Якимчук.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Марія Адамчук розповіла, що в Одеській області вже запровадили оприлюднення списків лікарських препаратів, які закуплені за державний кошт, відповідно, їх можна отримати безкоштовно. «І Луцьк не відстає. З ініціативи Миколи Якимчука така процедура запускається у нас. Вважаємо, такий крок дуже потрібний, щоб забезпечувати прозорість і підзвітність усього, що стосується бюджетних коштів», –  зазначила член правління благодійного фонду «Пацієнти України».

Начальник управління охорони здоров’я продовжив розмову: «Ми завжди виступали за відкритість, прозорість усіх заходів, що ми проводимо. В усіх закладів є свої сайти. Вже кілька років поспіль у нас оприлюднюється інформація про об’єм залучених коштів і як вони використовуються, куди йдуть».

Тож, вивчивши досвід Одеської області, вирішили перейняти цю ініціативу й для Луцька. На сайтах та дошках оголошень у медичних закладах буде розміщуватися інформація про наявні безкоштовні ліки, придбані за кошти з державного або міського бюджету.

0 Комментариев