Лучани їздитимуть у дешевому та безпечному транспорті з 24 вересня

news

24 вересня об 11 годині на Театральній площі відбудеться урочистий старт проекту «Міський транспорт майбутнього» – перший вихід на маршрут автобуса з електричним двигуном. 

 

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

 

Луцьк – перше українське місто, яке незабаром отримає абсолютно європейський міський транспорт – дешевий та безпечний. Проект реалізується коштом європейських інвестицій із ініціативи Волинського осередку «Європейської партії України».

Програмою передбачено поступову повну заміну міського транспорту в Луцьку на електричний. Розробка та виготовлення прототипу – українські, за активної участі луцьких фахівців.

Проект є соціальним, адже завдяки його реалізації вартість проїзду в Луцьку буде істотно знижена, бо більше не залежатиме від рівня ціни на пальне. Отож, проїзд в електричному автобусі коштуватиме всього 1,5 гривні. «Цей проект є також екологічним, адже електроавтобус не має шкідливих викидів, отож, повітря в нашому місті стане чистішим. Автобус має дуже тихий електричний двигун, тож рівень шуму в Луцьку істотно знизиться», – йдеться в повідомленні.

Згідно з вимогами ЄС, прототип обладнаний вільним доступом до мережі Інтернет, плазмовою інформаційною панеллю та системою безпеки з зовнішніми звуковими попередженнями.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев