Лучани скаржаться на відсутність дорожньої розмітки

news

У Луцьку незадоволені відсутністю дорожньої розмітки. Пішохідні «зебри» стали скоріше винятком, ніж правилом.

Про це йшлося сьогодні, 31 травня, під час засідання 24-ї чергової сесії міськради.

Депутат Микола Романюк у своєму запиті розповів, що до нього неодноразово звертаються лучани щодо відсутності дорожньої розмітки в місті Луцьку зокрема  на вулицях  Конякіна, Гордіюк, проспекті Соборності.

«Ні для кого не секрет, що в місті досі не навели розмітки. У цьому можна переконатись майже на кожній вулиці. Пішохідні «зебри» стали скоріше винятком, ніж правилом, – наголосив депутат. – Як відомо, у правилах дорожнього руху розмітка встановлює певний режим і порядок руху. Її відсутність сприяє виникненню дорожньо-транспортних пригод. Через цю проблему страждають як пішоходи, так і водії, адже ніхто не застрахований від нещасних випадків».

За словами депутата, водії стверджують, що наше місто – це суцільна аварійно-небезпечна ділянка і справа не лише в стані доріг. Заявники просять нагадати відповідним службам про їхні обов’язки та відновити розмітки по автодорогам міста, аби забезпечити безпечний рух пішоходів та водіїв транспортних засобів.

Депутат попросив у короткі терміни відновити дорожні розмітки на автомобільних дорогах міста, у тому числі, на вулицях, які згадані заявниками – Конякіна, Гордіюк та проспект Соборності.

Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук зауважив, що там, де вулиці ремонтуватимуть, розмітку зроблять пізніше, адже немає сенсу робити її двічі.

 

 

0 Комментариев