Лучани розпочнуть активне прибирання та озеленення міста

news

Луцький міський голова Микола Романюк підписав розпорядження про проведення загальноміської акції “Чистий двір, вулиця, місто – чиста Україна!”

 

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

 

“На підтримку Всесвітнього руху „Робімо чистим світ”, який проходить в Україні під гаслом „Чиста Україна – чиста Земля”, з метою покращення якості довкілля в місті Луцьку, проведення заходів з озеленення, посадки дерев, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання парків і пляжів, збереження енергії та водних ресурсів, зменшення відходів, активізації участі міської громади у вирішенні проблем в галузі поводження з відходами та здійснення роботи з екологічної просвіти провести з 25 вересня до 15 листопада 2015 року загальноміську акцію „Чистий двір, вулиця, місто – чиста Україна!” – йдеться у повідомленні.

Протягом  акції відділ екології міськради організовуватиме загальноміські толоки з очищення парків, скверів, пляжів, територій прибережних захисних смуг водних об’єктів від сміття та відходів; проводитиме загальноміську посадку зелених насаджень на громадських територіях.

Керівників підприємств, установ та організацій міста, незалежно від форми власності, зобов’язали забезпечити проведення санітарно-екологічних днів, прибирання територій від опалого листя та відходів  на власних та прилеглих територіях щоп’ятниці протягом  акції.

Керівників житлово-комунальних підприємств, товариства „М.Ж.К.”, житлово-експлуатаційної контори №8 житлово-будівельних кооперативів, голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків зобов’язали організувати роботу з санітарного очищення прибудинкових територій житлових будинків, підвалів, горищ, технічних приміщень від сміття, опалого листя та побутових відходів, забезпечити регулярне вивезення великогабаритних відходів та посилити контроль за вивезенням будівельних відходів з прибудинкових територій; провести роз’яснювальну роботу з двірниками про заборону спалювання опалого листя, сухої рослинності та відходів на території міста.

Комунальне підприємство „Парки та сквери м. Луцька” повинне забезпечити систематичне очищення закріплених для обслуговування територій парків та скверів, території, прилеглої до Теремнівських ставків,  від побутових відходів та не допускати спалювання опалого листя; здійснювати  контроль за санітарно-екологічним станом територій парків, наданих в оренду окремим суб’єктам господарювання; в осінній період 2015 року продовжити роботу з розчищення Центрального парку культури і відпочинку ім. Лесі України, парку ім.900-річчя м. Луцька від порослі та самосіву, аварійних дерев та за потребою провести відновлювальні посадки на розчищених територіях; забезпечити проведення осіннього етапу озеленення міста, підрізки, кронування, знесення аварійних дерев та видалення пнів.

Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство „Луцькспецкомунтранс” має забезпечити утримання в належному санітарно-екологічному стані територій прибережних захисних смуг та русел малих річок Сапалаївка, Жидувка, Омеляник на території міста, викосити бур’яни та ліквідувати засмічення у руслах.

Управління освіти забезпечитть участь педагогічних та учнівських колективів у толоках та санітарно-екологічних днях з прибирання власних територій, територій прилеглих скверів, парків, зелених зон, водоохоронних зон і прибережних захисних смуг річок; проведе осінній етап щорічної акції зі збору та заготівлі макулатури та відпрацьованих побутових хімічних джерел струму у загальноосвітніх навчальних закладах міста; забезпечить активну участь школярів у всеукраїнській програмі збору та утилізації пластикових кришок від використаної тари для подальшої переробки та виготовлення протезів і їх частин для воїнів-учасників антитерористичної операції.

Міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” організує прибирання територій спортивних майданчиків, що перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Луцька.

 

0 Комментариев