Лучани поскаржилися на рух громадського транспорту Романюку

news

Жителі обласного центру нарікають на порушення у русі громадського транспорту. Про це йшлося 17 листопада під час оперативної наради у Луцькій міській раді.

Повідомляє про це Волинський інформаційний портал.

Директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як розповіла, що з 12 жовтня до 15 листопада на адресу міської ради надійшло 15 звернень. Лучани нарікали на великий інтервал руху маршрутних автобусів, відсутність рейсів, неналежну поведінку водіїв та порушення ними правил дорожнього руху. Зокрема, скаржилися на маршрутки № 1, 9а, 18, 28, 31, 32, 47. Усі звернення передали в управління транспорту та зв’язку.

На адресу Луцького підприємства електротранспорту надійшло 12 дзвінків. Лучани повідомляли про порушення графіку руху тролейбусів №8 і 9 та неодноразово просили змінити їхній напрямок руху на попередній (вулицею Гордіюк. а не вулицею Єршова).

Луцький міський голова Микола Романюк підтвердив, що з вулицею Гордіюк виникають питання, адже там живе чимало людей. Наразі нею курсує до 45 маршруток, до того ж є можливість ввести ще 5 тролейбусів.

Окрім того, мер попросив підлеглих забезпечити хороше транспортне сполучення із картонно-паперовою фабрикою, а також на вулиці Володимирській, де вже збільшилася кількість тролейбусів.

Автор статті: ВолиньІнфо

0 Комментариев