Лучанам з особливими потребами доступна безкоштовна послуга – автомобіля мобільної бригади: Куди звертатися та в яких цілях можна викликати це авто?

news

                          У Луцьку люди з інвалідністю зможуть безкоштовно скористатися автомобілем мобільної бригади.

У Луцькій громаді ефективно реалізовують проєкт міської ради та Фонду народонаселення ООН для роботи мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, які працюють в попередженні домашнього насильства. Фонд надав в користування управлінню соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді автомобіль Ford, який переобладнаний для перевезення людей на візках та допомагає спеціалістам заїжджати в оселі до людей з особливими потребами, переміщати їх безкоштовно в потрібні місця: чи то медичні заклади, чи центри надання правової та муніципальної допомоги.

Читайте також У Луцьку визначили дошкільні заклади, які працюватимуть влітку 

Начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан зазначила, що з реалізацією цього проєкту збулась мрія багатьох людей, які пересуваються на інвалідних візочках.

“Це — запит людей, які мають різні нозології та мають групи інвалідності, це прохання громадських організацій. І нам вдалося втілити це прохання в життя. В межах проєкту ми маємо можливість також проводити різні заходи та активності. Коли проводимо різні розважальні заходи, особливо дитячі свята, ми завжди чекаємо дітей, а деякі з них не можуть до нас прийти. Тому ми робитимемо дуже великий акцент на тому, щоб діти змогли приїхати до нас, побачити та відчути атмосферу свята, адже ми це робимо для того, аби дитинство у них було трішечки щасливішим”, – наголосила вона.

Читайте також На Волині цього року стаціонарні дитячі табори не працюватимуть влітку 

Спецавтомобіль одночасно може перевозити двох людей на візках. Щоб його замовити, звертайтесь за телефонами: 050-14-52-891 та 096-29-50-515.

0 Комментариев