Лучанам пояснили, чому у їхніх домівках ще не тепло, а в деяких – нема гарячої води

news

13 жовтня на оперативній нараді Луцький міський голова Микола Романюк розповів, як проходить старт опалювального сезону та про відсутність гарячої води у деяких районах міста Луцька.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Міський голова Микола Романюк звернув увагу на те, що розпочинаючи опалювальний сезон, спочатку буде подаватися тепло у дошкільні навчальні заклади, школи, лікарні, інші соціальні установи. Зокрема, станом на вчорашній вечір, 12 жовтня, були підключені до тепломережі 26 ДНЗ, 11 шкіл, Луцьку міську клінічну лікарню. Міський голова зауважив, що люди повинні розуміти, що для запущення усіх тепломереж потрібен час. Тим паче, при цьому можуть виникати аварійні ситуації, які будуть оперативно вирішуватися. Він доручив директору департаменту ЖКГ Івану Кубіцькому сприяти ДКП “Луцьктепло” у забезпеченні лучан теплом.

За словами міського голови, потрібно також належно утеплити вікна, двері у будинках, дотримуватися інших енергоощадних заходів. Щоб не виникало проблем з оплатою за теплоносії, міський голова звернувся до лучан з проханням оформити субсидії, у цьому їм готові допомогти спеціалісти департаменту соціальної політики.

Микола Романюк звернув увагу й на відсутність гарячої води у 40 будинках 33-го та 40-го мікрорайонів. За його словами, це сталося через порив на мережі. Учора, 12 жовтня, до кінця дня були завершені ремонтні роботи, а сьогодні вночі знову трапився порив теплотраси, адже вона зношена. Міський голова дав доручення першому заступнику Тарасу Яковлеву взяти на особистий контроль ремонт цієї мережі. Начальнику управління фінансів та бюджету доручив віднайти кошти у резервному фонді на придбання нової труби. Міський голова просив усі служби відповідально поставитися до оперативного вирішення проблеми.

Автор статті: Олег Горох

1 Комментарий