Лучанам покажуть, на що витрачають кошти з міського бюджету

news

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев під час оперативної наради 17 листопада зауважив, що у Луцькій міській раді багато зроблено для відкритості та прозорості. Він запевнив, що така робота продовжуватиметься й надалі. Нині, за його словами, триває робота над розробленням та впровадженням на офіційному сайті рубрики “Відкритий бюджет”.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Метою цього ресурсу є зробити доступним для всіх мешканців бюджет міста, аби вони мали можливість ознайомитись з ним, побачити, на що витрачаються кошти і хто отримувач. На його переконання, це зробить роботу міськради ще прозорішою.

Розповів Тарас Яковлев й про те, що нині планують розробити єдину концепцію вивісок на закладах торгівлі, розважальних закладах тощо. Він нагадав, що велику увагу громадськості привернула ситуація з нововідкритим магазином на вулиці Лесі Українки. Перший заступник міського голови доручив управлінню розвитку підприємництва та реклами і КП “Луцькреклама” напрацювали відповідну концепцію, провести її громадське обговорення. Тарас Яковлев переконаний, що таким чином вдасться уникнути різних проблемних чи конфліктних ситуацій.

0 Комментариев