Лучанам дали відповідь на їх петицію стосовно Центрального ринку

news

На сайті електронних петицій опублікували відповідь на першу розглянуту петицію “Старий ринок – це клоака у центрі міста”.

Текст відповіді публікуємо без змін.

“У відповідь на підтриману петицію «Старий ринок – це клоака у центрі міста» повідомляємо наступне. За інформацією управління земельних ресурсів на території «Центрального ринку» у Луцької міської ради земельні ділянки орендують: підприємець Пахолко Любомир Петрович (договір оренди закінчується 27.12.2027), Волинська обласна спілка споживчих товариств (договір оренди закінчується 27.08.2017), підприємець Попович Василь Іванович (договір оренди закінчується 02.05.2017), Приватна Фірма «Скорпіон-сервіс» (договір оренди закінчується 10.04.2019), Лотиш Петро Володимирович (договір оренди закінчується 27.11.2024).
В період дії договорів оренди на земельні ділянки з вищезазначеними орендарями ліквідовувати вказані договори або вчиняти будь-які дії не передбачені у договорі немає законних підстав.
У 2009 році на замовлення департаменту містобудування розроблено історико-містобудівного обґрунтування на реконструкцію території Центрального ринку у місті Луцьку, а також на замовлення Волинської облспоживспілки розроблено варіанти проекту детального планування території міського ринку у м. Луцьку, з якими Ви можете ознайомитись за посиланням, яке зазначене нижче (додаток).
У цьому ж році на засіданні архітектурно-містобудівної ради було затверджено історико-містобудівного обґрунтування на реконструкцію території Центрального ринку, розробленого НДІ «Проект реконструкція» (протокол №1 від 26.02.2009).
Вказаним історико-містобудівним обґрунтуванням були витримані основні вимоги до генерального плану міста та генплану Державного історико-культурного заповідника, а саме:
– визначено напрямок альтернативної магістральної вулиці з вул. Глушець в напрямку району «Гнідава» з метою транспортного розвантаження Державного історико-культурного заповідника.
– збережено вулицю Замкову як основного пішохідного напрямку з центральної частини міста до Замку Любарта.
– запропоновано вдалий варіант об’їздної вулиці між ринком, замком та центральним парком культури та відпочинку ім. Лесі Українки з метою безперешкодного перспективного обслуговування ринку, влаштування туристичного маршруту, знесення малоцінної забудови на території заповідника.

Також, пропонуємо Вам, та всім небайдужим мешканцям та гостям нашого міста дати пропозиції щодо розвитку території, на якій розміщено «Центральний ринок». Луцька міська рада врахує запропоновані пропозиції та внесе на публічне обговорення. Концепція, яка отримає найбільшу підтримку всіма зацікавленими сторонами, може бути реалізована після завершення дії договорів оренди (поступово, до кінця дії кожного з договорів).
З питань надання детальної інформації звертатись за номером телефону 777867. Ваші пропозиції просимо надсилати на електронну адресу dm@lutskrada.gov.ua або надавати за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 37 Департамент ЦНАП у м. Луцку. Закінчення прийому пропозицій 31.01.2016. Сподіваємось на співпрацю з ентузіастами та справжніми патріотами нашого міста!”

Додаток до рішення можна переглянути тут.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев