Лучан запрошують на перегляд та обговорення фільму про соціальне сирітство

news

 

Кіноклуб Docudays UA при Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці запрошує на перегляд документального фільму Алєксандра Ґорєліка «Виховання Уляни».

Про це інформують організатори.

Робота чеського документаліста Алєксандра Ґорєліка з нової колекції фільмів для Кіноклубів  Docudays UA. Режисер відкриває нам унікальний світ героїв, який йому вдається роздивитися й, щонайголовніше, передати в своєму фільмі. Одна із проблем, до якої привернута увага режисера, – проблема соціального сирітства та виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і залишаються без батьківського піклування. Головна героїня – дев’ятирічна Уляна, яка виховується у Братстві нових святомучеників, де її вважають генетично зіпсованою та конфліктною дитиною. Але переглядаючи стрічку, ми відкриваємо щиру та відверту особистість, перед якою безсилі всі виховні методи колишнього педагога та виховательки сиріт – матінки Веньяміни. Режисер показує нам як ламає, але не зламає тоталітарна реальність богоугодного притулку маленьку, проте горду й волелюбну людину.

В обговоренні фільму візьмуть участь: Оксана Сищук — завідувач відділом «Книга Пам’яті» редакційно-видавничої групи «Науковий центр історичних студій Волині», Юрій Колтонюк — експерт з питань захисту прав фізичних та юридичних осіб у Європейському Суді з прав людини.

Чекаємо на перегляді 27 квітня о 16 год. Вхід вільний.

0 Комментариев