Лучан закликають робити годівнички птахам

news

Зима — традиційна пора року для підгодівлі птахів, адже саме в цей час природні запаси корму починають зменшуватися. Тож аби подбати про них, чимало людей встановлюють годівнички, в яких постійно залишають щось смачненьке для пернатих друзів.

З цією ж метою «Фундація розвитку громад» спільно із волонтерами «Центру волонтерської співпраці та розвитку» оголошують про зимово-весняну акцію зі створення годівничок та шпаківень. Тож усі бажаючі можуть долучитися до акції й створити новий дім для птахів.

Організатори стверджують, що виготовлені шпаківні та годівнички будуть передані у школи та садочки міста. «Ми хотіли б подарувати ці годівнички в дитячі садочки та школи. В цих закладах є, як правило, прилеглі території майданчиків, парків, садків, де й можна було б розмістити вироби. Крім того, діти могли б самостійно підгодовувати птахів та спостерігати за ними. Такі речі, на наш погляд, могли б розвивати у дітей почуття відповідальності й турботи за живими істотами й тим самим привчати до доброти та життя в гармонії зі світом», – ділиться думками Голова «Фундації розвитку громад» Роман Михальчук.

«Наразі уже організовано групу волонтерів, які вирішили прийняти участь у виготовленні цих виробів. Крім того, закликаємо долучитися вихователів садочків, вчителів шкіл, батьків та просто небайдужих лучан. Зауважимо, що годівнички будуть виготовлятися у вільному просторі «Третє місце» (м. Луцьк, вул. Карбишева, 1 оф. 412), однак при отримані звернень ми готові організувати майстер-класи для дошкільнят та учнів молодших класів» – розповідає керівник відділу проектів організації Олена Ярощук.

0 Комментариев