Лучан закликають купувати різдвяні свічки заради доброї справи

news

Волинський осередок “Об’єднання “Самопоміч” разом з обласним благодійним фондом «Карітас-Волинь» закликає лучан долучитися до Всеукраїнської акції «Різдвяна свічка», яка уже вп’яте буде організована в нашій області. Про це йдеться у дописі організації на Фейсбук.

“Метою нашої акції є збір коштів для допомоги дітям із соціально незахищених груп: сиротам, молоді з особливими потребами, дітям з неблагополучних і малозабезпечених родин, а також дітям трудових мігрантів.
У цей передсвятковий період в церковних громадах, громадських організаціях-партнерах ми реалізовуватимемо свічки, зроблені руками людей з особливими потребами. Кожен з Вас зможе придбати таку різдвяну свічку, підтримавши добру справу.
Кошти від цієї акції будуть спрямовані на активний розвиток дітей із соціально незахищених верств населення: участі у літніх таборах, відвідуванні екскурсій, роботі навчальних груп і творчих гуртків в дитячих соціальних центрах, організації свят. Ми хочемо не лише надати адресну допомогу, але й звернути увагу соціуму на проблем дітей, що живуть поряд і перебувають у складних життєвих обставинах.
Завдяки такій підтримці чимало дітей уже повернулося до активного життя у суспільстві.

Піклуймося про майбутнє України разом! Приєднуйтеся до ініціативи!”-йдеться у повідомленні.

За словами організаторів, придбати свічки можна буде вже завтра, 23 грудня, о 18 годині на офісі

“Об′єднання “Самопоміч”, який розташований за адресою вул.Винниченка, 67а.

0 Комментариев