Лучан кличуть відзначити початок Тижня Подружжя в Україні

news

15 травня – Міжнародний день сім’ї та початок Тижня Подружжя в Україні! В цей день кожен лучанин має змогу стати учасником Фестивалю сім’ї, що вже вп’яте проводиться в Луцьку.

Про це інформує прес-служба Луцької міської ради.

Знову і знову ми готові дарувати вам якісне сімейне дозвілля протягом всього дня і все це — безкоштовно. Чому? Бо сім’я — це найдорожче, що у вас є! І якщо вам пощастило бути в шлюбі, ви маєте про нього піклуватись.

В програмі Фестивалю:

1. Святкова програма на сцені (12:00-19:00): шоу мильних бульбашок щогодини, сімейні конкурси, ігри, виступ місцевих музичних гуртів.

2. Фестивальне містечко (12:00-19:00): 
– станції для подружжя: згадай своє весілля, подружній діалог, пошта подружжя, сімейна фотозона
– станції для жінок та дівчат: заплітання волосся, укладка, макіяж, презентації «життя в утробі» від Лайф-центру
– станції для чоловіків та хлопців: «перетягни авто», армреслінг, змагання з накачування пресу, дартс
– станції для дітей, підлітків та молоді: флорбол, майстер-класи з англійської мови, весела гра «Ну, постривай!», гігантські шашки на підлозі, велика Дженга (вежа), корн-хол, аква-грим, ляльковий театр, малювання великим пензлем, спілкування і фото з поліцейськими.
…та багато іншого!

3. Святковий концерт, присвячений сім’ї (19:00-21:00):
– Гурт «Квант» з Києва подарує позитивні емоції усім шанувальникам сучасної джазової госпел музики у поєднанні з нео-класік. 
– Підтримати Сімейні Цінності приїде західно-український гурт «Кана». Гурт Кана пропонує фольк-рокову суміш з елементами джазу. Кана – музичний бенд, склад якого наповнюють люди, котрі живуть музикою і заповнюють нею всі сфери життя.

Отож, мерщій діставайте свій календар і записуйте на 15 травня: позитивні емоції, драйв, адреналін, шалені змагання, краса та спілкування, дитячі радощі, насолода музичним мистецтвом. І усе це всією родиною!

Всю інформацію у Фейсбуці можна знайти за хеш-тегом #СімейнийФест

Фестиваль сім’ї відбувається за підтримки:
– Луцької міської ради (відділу у справах сім’ї та молоді)
– Євангельських церков м. Луцька
– Молодіжної платформи

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев