“ЛНРівці” готують ексгумацію для дискредитації України – джерела

news

Повідомляє Українська правда

Представники так званої “ЛНР” готують черговий фейк для дискредитації України, для чого планують провести ексгумацію тіл загиблих мирних мешканців.

Про це повідомляють джерела “Укрінформу” в штабі Антитерористичного центру.

Наведено лист так званого “міністра державної безпеки ЛНР” Леоніда Пасечника від 14 листопада до лідера “ЛНР” Ігоря Плотницького із грифом “цілком таємно”.

У листі йдеться про план, згідно з яким “у ряді населених пунктів буде проведено ексгумацію тіл загиблого мирного населення, у подальшому тіла будуть перепоховані на території сільськогосподарських угідь поблизу населеного пункту Сокольники Новоайдарського району Луганської області”.

За задумом терористів, це захоронення буде представлене у ЗМІ, в тому числі в російських “Звєзда” та НТВ, в якості доказу злочинів української влади на Донбасі.

“Вказані масові захоронення будуть представлені представникам ЗМІ як наслідок геноциду української влади проти мирного населення Донбасу, що дозволить заявити до України ряд позовів, у тому числі в Гаазький трибунал”, – пише Пасєчник.

“ЛНР” готує ексгумацію для дискредитації України. Документ “Укрінформу”

За його твердженням, керівники вказаних російський телеканалів висловили свою “зацікавленість даною проблематикою” і готові надати “інформаційну підтримку” даному “заходу”.

Як відомо, минулого тижня речник Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко заявив, що Росія готує масштабну провокацію міжнародного масштабу проти України, аби відволікти увагу міжнародного співтовариства від бомбардувань у Сирії.

0 Комментариев