Літні миттєвості Луцька 1984 року (ретрофото)

news

Запрошуємо вас здійснити подорож у часі до Луцька зразка 1984 року.

Дехто з вас, можливо, впізнає на цих світлинах місто свого дитинства, юності або першого кохання, а інші побачать його вперше. Чи знали ви, що 34 роки тому Луцьк був одним із найзеленіших міст України? Велика кількість дерев сприяла чистоті повітря, що робило місто приємним для життя, – пишуть у спільноті «Я люблю Луцьк».

Варто зазначити, що ці світлини 1984 року прикрашали туристичний путівник для відвідувачів з Польщі, опублікований видавництвом «Мистецтво». Фотографії демонстрували Луцьк з найкращого боку: тут можна побачити замок, костел, готель, ЦУМ і багато знімків з парку.

У туристичному путівнику також зазначалося, що в готелі «Україна» є ресторан, де можна спробувати традиційну горілку з перцем і широкий асортимент кримських та закарпатських вин. Крім того, там була одна з найкращих кухонь міста, де подавали переважно традиційні українські страви, які користувалися популярністю серед іноземних туристів.

Туристам рекомендувалося приїздити до Луцька навесні та влітку, коли місто потопає у квітах та зелені. У цей період тут проходить багато фестивалів та заходів, які можуть бути цікавими для іноземців.

Отже, запрошуємо вас переглянути кольорові світлини Луцька початку 1980-х років.

Фотографії від Тетяни Яцечко-Блаженко

Джерело: https://konkurent.ua/

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев