Легендарний український літак “Мрія” з’явиться у грі Microsoft Flight Simulator: зібрані кошти передадуть на будівництво нової “Мрії”

news

Український літак Ан-225 “Мрія” додадуть у гру Microsoft Flight Simulator. Він буде платним, а виручені кошти передадуть на будівництво нової “Мрії”

27 лютого, в день річниці руйнування Ан-225 “Мрія” російськими окупантами, у Microsoft Flight Simulator з’явиться оновлення – найбільший літак в історії авіації Ан-225 “Мрія”. Про це розповіли Asobo Studio і Xbox під час прямої трансляції, де ділилися новинками.

Спочатку літак буде доступним лише користувачам ПК-версії MSFS. А у березні 2023 року з’явиться на Xbox Series S/X  після оновлення гри Sim Update 12.

Український борт додадуть в Microsoft Flight Simulator з релізом окремого доповнення. Він коштуватиме $19,99. ЧПоки невідомо, чи передбачена регіональна ціна для нашої країни.

Всі кошти, отримані від продажу добавки з українським літаком для Microsoft Flight Simulator, передадуть підприємству “Антонов” на будівництво нової “Мрії”.

В рамках трансляції виступив пілот Ан-225 Дмитро Антонов. Він розповів про особливості транспортного засобу і подякував розробникам за додавання літака в гру.

0 КомментариевЗалишити коментар

*