Лайфхак з алюмінієвою фольгою: господиням згодиться на кухні

news

Алюмінієва фольга має багато застосувань. Ми використовуємо її в основному на кухні, але навряд чи хтось знає цю хитрість. Алюмінієву фольгу можна використовувати для приготування страв на пару.

Алюмінієва фольга використовується в основному для випікання та зберігання продуктів. Проте варто пам’ятати, що алюмінієва фольга має дві сторони – глянсову та матову – з різним використанням. Перший ізолює тепло, відбиваючи його. Тому, загортаючи нею їжу, робимо це блискучою стороною назовні. Інша сторона поглинає тепло, тому під час приготування їжі матова сторона повинна бути зовні.

Але алюмінієва фольга має набагато більше застосувань. Нею можна почистити пригорілий горщик і навіть видалити іржу. Також добре підійде для приготування на пару. Як це можливо?

Простий трюк з алюмінієвою фольгою

Не кожен може дозволити собі купити пароварку. Однак є дуже простий і дешевий спосіб приготування страв на пару. Потрібна тільки алюмінієва фольга. З ннеї потрібно зробити три кульки розміром з м’яч для настільного тенісу,  покласти їх у досить глибоку каструлю. Потім налийте в кастулю воду до половини висоти кульок. Тепер потрібно просто поставити на них тарілку з їжею і накрити кришкою. Внутрішня частина наповниться парою приблизно через 10 хвилин.  				
  					
0 Комментариев