Квартира від влади: лучанці вручили ключі до нового житла

news
 Сьогодні ще для однієї родини настала приємна мить. Міський голова Микола Романюк та голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик вручили ключі від квартири Катерині Залізнюк. Ця молода дівчина перебувала на черзі для покращення житлових умов як особа з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Нині вона має на вихованні двох неповнолітніх дітей.

   Катерина Залізнюк як соціальне житло отримала однокімнатну квартиру загальною площею майже 47 квадратних метрів у новобудові. Житло було придбано у співфінансуванні з обласного та міського бюджетів. Вартість квартири становить 652 тисячі гривень. Крім того, за кошти міського бюджету закуплено й меблі у помешкання на загальну суму близько 25 тисяч гривень.

Микола Романюк привітав Катерину Залізнюк з цією знаменною подією у її житті. Він побажав, аби у новому житлі у її родини все складалося якнайкраще, міцного здоров’я, щастя та добробуту, а діти, щоб росли на радість.

Приєднався до привітань й голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Він побажав, аби у новій квартирі лунав лише щасливий дитячий сміх і панувала злагода.

У свою чергу, Катерина Залізнюк подякувала керівникам області та міста за такий подарунок напередодні новорічно-різдвяних свят. Вона побажала, аби власне житло отримувало все більше дітей-сиріт, які цього потребують. За її словами, раніше вона була змушена винаймати квартиру, а нині це дуже важко у фінансовому плані.

Також Катерина Залізнюк побажала, щоб у всіх родинах завжди панували мир, любов та злагода, а Бог давав усім міцне здоров’я.

Подякували Микола Романюк і Володимир Гунчик й керівнику ПАТ “Луцьксантехмонтаж № 536” Ігорю Чорнусі та його колективу за якісно зведений будинок за сучасними технологіями.

Міський голова відзначив, що квартиру було придбано у співфінансуванні з облдержадімінстрацією. За його словами, це хороша практика і допомога обласної влади у вирішенні проблем лучан. Микола Романюк зауважив, що при виборі осіб, яким надаються квартири, враховується багато факторів. Катерина Залізнюк уже має двох дітей на вихованні та й у неї були складні умови проживання.

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев