“Купала”: Alyona Alyona, Jerry Heil та німецька виконавиця Ela презентували спільну пісню до свята Івана купала

news

Спеціально до Івана Купала українські співачки Jerry Heil та Аlyona Аlyona записали спільну пісню із німецькою співачкою Ela під назвою назвою “KUPALA”

У мережі вже з’явився кліп на цю композицію.

У спільному відео присутні фрагменти з україномовного фільму “Вечір на Івана Купала”, який знятий на студії Довженка 50 років тому.

Уперше в історії української музики українську народну пісню німецькою мовою виконує німкеня з українським корінням. Для цього співачку Елу навчили співати в традиційній український манері – так званим “білим українським голосом”.

Ela родом із міста Сміла на Черкащині, згодом її родина переїхала до Німеччини. Співачка у складі гурту Elaiza представляла Німеччину на “Євробаченні” у 2014 році.

Завдяки лейблу Columbia ми дізналися про Елю і вона з легкістю включилася в роботу. Змогла згадати своє українське коріння та заспівати приспів у тій манері, в якій ми її дуже сильно просили. Ела дуже глибока, творча особистість. Вона має чудовий голос і написала дуже глибокий куплет, у якому заспівала про дівочу силу, кохання та силу наших українських душ,

– розповіла alyona alyona у своєму Інстаграм.

Це не просто інтернаціональний трек. В його основі – українська купальська пісня! Тому, що нам не цікаво просто поставити галочку, що ми зробили трек в Європі – нам важливо зробити так, щоб наші етнічні музичні особливості стали довговічним музичним трендом у світі – наряду з іспанською, шведською, французькою та іншими упізнаваними характерними звучаннями музики народів світу,

– прокоментували виконавиці свою нову музичну роботу.

Це вже третя спільна пісня Альони Савраненко та Яни Шемаєвої цього року. Раніше співачки випустили пісні «Рідні мої» та «Чому?».

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев