Кулеба: “Перемога – це неможливість нового нападу росії”

news

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що мета – не просто закінчити війну, а «створити реальність», у якій новий напад росії буде неможливим. За його словами, саме це означатиме перемогу.

Про це він зазначив під час панельної дискусії на Дубровницькому форумі в Хорватії 29 червня.

Глава МЗС наголосив, що «шлях до справедливого та тривалого миру є непростим», але він не має альтернатив. У цьому контексті Кулеба згадав про Саміт миру, який відбувся у Швейцарії.

За його словами, світ повинен «стерти лінії, накреслені іншими», щоб забезпечити повагу до принципів, які «дозволять усім жити й процвітати».

«Саміт миру у Швейцарії зібрав разом країни з усього світу — півночі, півдня, сходу, заходу — та продемонстрував, що всі вони поділяють щось спільне. Це “щось” — Статут ООН, принципи міжнародного права й необхідність поважати суверенітет і територіальну цілісність країн», — пояснив він.

Нагадаємо, за підсумками першого Саміту миру президент Володимир Зеленський заявив, що хоче мати готовий план завершення війни протягом кількох місяців. Він підкреслив, що війна призвела до смертей і поранень багатьох цивільних та військових.

Джерело: https://hromadske.ua/

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев