Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 23–26 січня

Цього тижня інформаційний портал «Волинь.info» пропонує вам у своїй традиційній добірці відвідати декілька творчих зустрічей, різдвяні концерти, цікаві виставки, побувати на прем’єрі вистави та навіть відкрити навчальний сезон.
- Вечір пам’яті
У вівторок креативний простір «Озерний вітер» запрошує на вечір пам’яті відомого волинянина Юрка Покальчука з нагоди Дня народження письменника. Місце проведення – Волинська обласна бібліотека для юнацтва. Початок – о 14:00.
- Зустріч з різьбярем
У вівторок бібліотека запрошує на творчу майстерню «Красою душу напою». Там відбудеться зустріч з різьбярем Олександром Мельником. Місце проведення — Волинська обласна бібліотека для дітей. Початок – о 14:00.
- Творча зустріч
На творчу зустріч знову до себе кличе книгарня «Є» спільно із «Видавництвом Старого Лева. На цей раз лучани та гості міста мають змогу поспілкуватися із Дзвінкою Матіяш. Модераторка – Ганна Луцюк. Розмовлятимуть про останні книжки письменниці, а зокрема про підліткову повість «Марта з вулиці Святого Миколая» та історію про пастушка Давида та народження Месії під назвою «Перше Різдво». «Марта з вулиці Святого Миколая» – книжка для вдумливих підлітків. Це історія дорослішання дівчинки, яка мріє стати художницею, становлення її як особистості. Це оповідь про життя її рідних і друзів, про творчість і натхнення, живопис і музику, любов і втрату. І про народження нового життя. Різдвяна історія «Перше Різдво» очима письменниці Дзвінки Матіяш та ілюстраторки Богдани Бондар поверне вас із дітьми до витоків Різдва – не просто гарного родинного свята, а історії Божого народження і відкуплення людства. Місце проведення – книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30). Початок – о 18:00.
- Концерт камерного хору
У вівторок пропонуємо побувати на концерті камерного хору «Consonance» (м. Київ). Місце проведення – Палац культури міста Луцька. Початок – о 18:00.
- Щедрик, щедрівочка
Якщо ви ще не нащедрувалися, то у вівторок вам якраз потрібно на концерт «Щедрик, щедрівочка» Державного академічного народного хору. Місце проведення – драмтеатр імені Т. Г. Шевченка. Вартість квитків – 50–150 грн. Початок – о 19:00. Телефони для довідок – (0332) 24 02 41, 093 532 34 08, 095 206 75 88.
- Прем’єра вистави
У середу радимо побувати на прем’єрі вистави за романом Льва Толстого «Анна Кареніна». У виставі гратимуть Ольга Сумська, Інна Рощіна, Олександр Любченко, Віктор Черненко, Сергій Козлов. Вистава у двох діях, російською мовою. Вікові обмеження – 12+. Місце проведення – драмтеатр. Початок – о 19:00. Телефони для довідок – 096 222 00 22, (0332) 72 53 03.
- Тетянин день
У середу в «Порт Сіті» відкривають навчальний сезон. Із цієї нагоди шоу-програма, у якій будуть цікаві конкурси та флешмоб барабанщиць. За пультом – Dj Таня Spacy. Усім Тетянам обіцяють комплімент від закладу. Місце проведення – боулінг-клуб «STRIKE CITY» (ТРЦ «Порт Сіті». Початок – о 19:00. Телефони для довідок – 067 334 50 85, (0332) 787 880.
- Благодійний концерт
У четвер рекомендуємо відвідати благодійний різдвяний концерт УПЦ. Місце проведення – Палац культури міста Луцька. Початок – о 17:00.
- Виставка-фотопроект
Упродовж трьох тижнів триває виставка-фотопроект «Кшиштоф Чарски». Місце проведення – «Галерея мистецтв» (вул. Лесі Українки, 24 а).
- «Зимові етюди»
Також пропонуємо побувати на міні-виставці «Зимові етюди. Твори українських художників». Місце проведення – Художній музей (вул. Кафедральна, 1а).
Автор статті: Мар'яна Метельська