Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 19–22 червня

news

Цього тижня інформаційний портал «Волинь.info» пропонує трішки спорту, цікавих розмов, нову виставу та виставки і, звісно, послухати музику. Про це все детальніше читайте у традиційній добірці.

  1. Ранкова гімнастика

У понеділок пропонуємо побувати на загальноміській акції «Ранкова гімнастика для всіх». Місця проведення – вхід у Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки, спортмайданчик гімназії №21, спортмайданчик ЗОШ №11. Початок – о 10:00.

  1. Чемпіонат з дворового футболу

У вівторок та середу запрошуємо на Чемпіонат Луцька з дворового футболу серед команд за місцем проживання. Місце проведення – спортивні майданчики ЗОШ № 2, 3, 10, 11, 23, 26, гімназія № 18. Початок – о 17:00.

  1. Чемпіонат міста з футболу

Також у вівторок та четвер відбудеться VІІ-й тур І кола чемпіонату міста з футболу сезону 2017 року. Місце проведення – стадіон СНУ імені Лесі Українки, (вул. Ярощука, 30 а). Початок: у вівторок – о 19:00, в четвер – о 17:30.

  1. Розмова про бренди

У середу книгарня «Є» та видавництво «Discursus» запрошують на «Brand Talk: розмова про луцькі успішні бренди, презентація книги». Розмовлятимуть про успішні бренди, створені у Луцьку, та обговорять книжку «10 успішних українських брендів». У заході візьмуть участь організатори фестивалю «Бандерштат», комерційна директорка компанії «Едельвіка» Оксана Скорич і представниця компанії «Тигрес» Надія Сенюк. Місце проведення – книгарня «Є». Початок – о 18:00.

  1. Вистава

У середу рекомендуємо побувати на виставі «Соломон у спідниці». Це сімейна вистава. Сюжет: Есфір мріє про внука. Вона знаходить для свого сина наречену, яка народить їй довгоочікуваного внука. Однак раптом ситуація виходить з-під контролю… Місце проведення – драмтеатр імені Т. Г. Шевченка. Вартість квитка – 150–300 грн. Початок – о 19:00. Телефони для довідок – (0332) 725 460, (0332) 725 303.

  1. Майстер-клас з боді-арту

У четвер радимо побувати на майстер-класі з боді-арту «Аквагрим своїми руками». Місце проведення – Будинок культури мікрорайону Вересневе. Початок – о 12:00.

  1. Чемпіонат Волині з плавання

У четвер пропонуємо відвідати Чемпіонат Волинської області з плавання. Місце проведення – Центральний басейн (пр-т Президента Грушевського, 2а). Початок – о 15:00.

  1. Концерт скрипкової та вокальної музики

У четвер пропонуємо побувати на концерті «Шедеври скрипкової та вокальної музики». Концерт відбуватиметься за участі: лауреатів  міжнародних конкурсів Тараса Зданюка (скрипка),  Евеліни Любонько (сопрано),  Академічного камерного оркестру «Кантабіле» (художній керівник і диригент  – Народний артист України  Товій Рівець). Творчий керівник – професор Володимир Заранський  (м. Львів). У програмі звучатимуть твори – Н. Паганіні, Г. Венявського, Г. Ернста, Е. Ізаї,  Д. Каччіні, Д. Верді, В. Кирейка, А. Штогаренка. Ведуча концерту – Оксана Єфіменко. Квитки можна придбати на Театральному майдані у касі філармонії. Місце проведення – Палац культури міста Луцька. Вартість квитка – 50–100 грн. Початок – о 19:00. Телефони для довідок – (0332) 24 02 41, 095 206 75 88.

  1. Виставка «Молода Волинь 2017»

Упродовж тижня маєте змогу відвідати виставу «Молода Волинь 2017». Місце проведення – Великий зал «Галереї мистецтв» Будинку художника Волинської організації НСХУ (вул. Лесі Українки, 24а).

  1. Виставка «Ерос та натхнення»

Також зможете побувати і на виставці «Ерос та натхнення…», яка розповідає про вічне. Місце проведення – Галерея сучасного мистецтва України («Адреналін Сіті»). Вхід – вільний!

 

 

0 Комментариев