Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 11–14 вересня

news

Окрім роботи цього тижня є і варіанти як відпочити. Пропонуємо цікаві лекції, спортивні ігри, виставки та трішки новино кінематографу.

Про це все детальніше читайте у традиційній добірці від інформаційного порталу «Волинь.info».

  1. Метання диску

У понеділок пропонуємо відвідати гру – метання диску. Місце проведення – парк імені 900-річчя Луцька (на вул. Відродження). Початок – о 18:00.

  1. Заняття із англійської, досліджуючи Перу

У понеділок також усіх відвідати заняття із англійської мови, де можна буде дізнатися багато цікавого про Перу. Участь безкоштовна. Місце проведення – мовний центр «Мандарин» (проспект Волі, 27). Початок – о 19:00.

  1. Лекція про єзуїтське шкільництво

У вівторок запрошуємо вас на Дні європейської спадщини у Луцьку. Пропонуємо послухати безкоштовну публічну лекцію про єзуїтське шкільництво знаного краєзнавця Олександра Котиса. Розмова буде присвячена традиціям єзуїтського шкільництва у нашому місті від початків до часу скасування тут ордену. Послухати інформативну розповідь можна буде, зареєструвавшись за посиланням. Місце проведення –  приміщення колишнього навчального осередку Ордену SocietasIesu – Єзуїтському колеґіумі (нинішнє приміщення Волинського коледжу Національного університету харчових технологій) вул. Кафедральна, 6). Початок – о 14:40, збір слухачів – о 14. 30 біля входу до коледжу.

  1. День Відкритих Дверей в Бізнес

У вівторок 12 вересня Бізнес Академія РМВА запрошує усіх, хто націлений на підвищення особистої ефективності та збільшення результативності бізнесу, на День Відкритих Дверей в Бізнес Академії PMBA. Буде презентація програми ефективного управління бізнесом General MBA та короткий майстер-клас з особистої ефективності від Олега Рабочаускаса. Місце проведення – вул. Євгена Сверстюка, 1, 2 поверх. Початок – о 17:00.

  1. Пісочна анімація

У середу батькам пропонуємо взяти діток та разом з ними спробувати себе у пісочній анімації. Пропонують заняття для діток 2,5–4 років. Тривалість – 45 хв. Не пізніше 12.00 год 13 вересня потрібна передоплата. Вартість – 50 грн. Місце проведення – пр-т Волі, 27 (приміщення «Єврошопу», вхід збоку, 3-й поверх, каб. 336, 340). Початок – о 18:00.

  1. Відкритий Олімпійський урок

У четвер пропонуємо відвідати відкритий Олімпійський урок в рамках Олімпійського тижня, відкриття новозбудованого майданчика зі штучним покриттям. Місце проведення –  ЗОШ № 22. Початок – 11:00.

  1. Виставка графіки

До кінця тижня можете ще переглянути виставку графіки Євгена Панагайби. Місце проведенняГалерея мистецтв ВОНСХУ (вул. Лесі Українки, 24а).

  1. Радзивіллівська колекція

Також, якщо ви ще не побували на виставці «Радзивіллівська колекція», цього тижня також її можна побачити. Виставка присвячена побуту та повсякденню волинської шляхти XVII-XIX ст. Серед пропонованих до огляду речей на виставці представлені твори живопису, серед яких вперше після реставрації буде виставлено полотно невідомого автора «Вінчання князя Миколи Радзивілла з Катериною Гонзаго». Цей твір ілюструє історичну подію, що відбулася у Відні у 1553 році. Микола «Чорний» Радзивілл, як великий канцлер, представляв короля Сигізмунда ІІ Августа на церемонії «попереднього вінчання» з дочкою імператора Священної Римської імперії Фердинанда І.

Також будуть представлені реконструкції костюмів шляхти ХVІ – ХVІІІ ст., виготовлені Іриною Погоржельською, науковим співробітником ДП «НДЦ «ОАСУ» Інституту археології НАН України. Недавні дослідження в криптах костелу Св. Трійці виявили ще і цікавий матеріал з історії костюмів того часу, про які розповість автор представлених реконструкцій. Під час тих же досліджень були знайдені унікальні для наших терен речі з історії князівської родини. Більшість із них ще перебувають на реставрації, але ті, що вже надійшли до фондів музею, а також один з гербів родини Радзивіллів, будуть презентовані завідувачем відділу реставрації Рівненського музею Олексієм Войтюком.

Місце проведення – вул. Шопена, 20.

  1. Мультик для позитиву

Відпочити від роботи можна і за переглядом мультфільму. Пропонуємо у понеділок, вівторок та середу переглянути мультфільм «Реальна білка 2». Жанр – анімація, комедія, пригоди, сімейний. Тривалість:1:40. Режисер:

Каллен Брункер. Країна-виробник – США, Канада, Південна Корея 2017.

Сюжет: Нові пригоди білки Злюка, щурика Бадді та їх друзів. Знову Октон, любителі горіхів не можуть прожити і дня без цих ласощів. Їх дім, справжній рай “Nuts Shop”, знищує величезна пожежа. Тепер вони повинні знайти нове житло. Таким стає Парк Свободи, де всі тваринки почувають себе як вдома. Але корумпований і жадібний мер міста хоче на місці цього раю серед будинків побудувати парк розваг, адже він принесе йому набагато більше грошей. Злюк і його друзі тільки знайшли собі місце для життя, і вони ні за що не хочуть його віддавати. Звірятка захистять свій парк і покажуть усім, який мер насправді.

Місце проведення – кінотеатр «Адреналін». Початок – о 17:15. Телефони для довідок – 0332 787 220.

  1. Комедія

Також у понеділок, вівторок та середу пропонуємо переглянути комедію «Знову вдома». Жанрдрама, мелодрама, комедія. Тривалість – 97 хв. Режисер – Холлі Мейерс-Шайер. У головних ролях: Лейк Белл, Різ Уізерспун, Майкл Шин. Країна виробник: США 2017. Сюжет: Життя матері-одиначки з Лос-Анджелеса несподівано змінюється, коли вона дозволяє трьом хлопцям пожити у неї. Місце проведення – кінотеатр «PREMIER CITY». Початок сеансів – о 13:15, 17:40 та 19:50. Телефон для довідок – 067 334 50 88, (0332) 787 879.

0 Комментариев