Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку на 9–12 листопада у Луцьку

news

Осінні робочі будні здаються такими монотонними. Для того, щоб їх трохи урізноманітнити, інформаційний портал «Волинь.info» традиційно підготував для вас варіанти відпочинку під час робочого тижня.

  1. Літературні посиденьки

Робочий тиждень варто розпочати із творчості, аби ніякий стрес до вас не дістався. Отож, для любителів літератури – у понеділок, 9 листопада, зустріч із письменником та журналістом Іваном Корсаком. Відбудуться посиденьки о 12:00 в аудиторії 101 Інституту філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки.

  1. «Шльоп-шльоп»… подалі від роботи

Відома блондинка Оля Полякова запрошує побувати в понеділок, 9 листопада, на її концерті. Виступ розпочнеться о 19:00 у Волинському академічному театрі ім. Т. Г. Шевченка. Вартість квитків в межах 120-130 грн. Телефони для довідок – 097 221 95 28, 099 373 62 68.

  1. Граємось у ляльки

Хочеться хоч трішки побути дітьми, побовитися ляльками. Однак це не лише іграшки. Лялька-мотанка здавна була оберегом. Отож, якщо хочете отримати і собі такий, то приходьте у вівторок, 10 листопада, о 12:00 в ауд. 101 Інституту філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки. Там дизайнер Наталія Слюсаревська проведе майстер-клас із виготовлення старовинної ляльки-мотанки «На вдале заміжжя».

  1. Дивимось чорно-біле кіно

Кажуть, що чорно-білі фото та фільми справжні, щирі. У цьому ви зможете переконатися особисто у вівторок, 10 листопада, о 17:00 на вечірньому кіноперегляді в ауд. 402 Інституту філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки. У програмі – реконструйований художній кінофільм Олександра Довженка «Земля» (чорно-білий, німий). Фільм мав грандіозний успіх у Європі й увійшов до 12 найкращих картин усіх часів і народів.

  1. Понаїхали…

У середу, 11 листопада, свою нову книгу «Понаїхали» презентуватиме Артем Чапай – письменник, мандрівник та журналіст. Зустріч відбудеться у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва. Початок о 16:00.

  1. І знову творчі люди…

У четвер, 12 листопада, радимо відвідати Інститут філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки, аби потрапити на зустріч із ученими-літературознавцями Юрієм Ковалівим (Київ), Миколою Зимомрею (Дрогобич), Степаном Хоробом (Івано-Франківськ). На зустрічі вони презентуватимуть свої книги. Початок о 12:00.

  1. Творча зустріч

У четвер, 12 листопада, пропонуємо вам також поспілкуватися із волинськими письменниками – Надією Гуменюк та Володимиром Лисом. Зустріч відбудеться в приміщенні гімназії № 4 ім. Модеста Левицького. Початок о 13:00.

  1. Кайдаші

Проганяти листопадовий холод радимо у театрі. У четвер, 12 листопада, у драмтеатрі вам покажуть трагікомедію Н. Дубіни «Кайдаші». Режисер-постановник – Микола Яремків. Початок о 18:00. Телефони для довідок – (0332) 72 54 60, (0332) 72 53 03.

  1. Побігаємо?

У четвер, 12 листопада, не пропустіть старт чемпіонату із кросу. Його офіційне відкриття заплановане на 18:00 у замку Любарта. Вітати бігунів приїдуть Наталка Карпа та Арсен Мірзоян.

  1. Рок по-козацьки

Четверговий вечір запам’ятається гарячими хітами від «KOZAK SYSTEM». Музиканти зіграють концерт у клубі «Show Basilic» у рамках всеукраїнського туру під назвою «Наш Маніфест». Квиток на концерт можна придбати у касах «Karabas» та «Show Basilic». Вартість – від 90 до 170 грн. Початок о 20:00.

Підготувала Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

 

 

0 Комментариев