Куди все-таки перемістять квітковий ринок із центру Луцька?

news

У Луцькій міській раді ламають голову, куди все ж буде краще перенести квітковий ринок із центру міста. Це питання розглядали під час засідання виконкому 3 вересня.

 

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

 

Начальник управління містобудування та архітектури Леонід Герасимюк розповів, що виникло загострення між жителями будинків на проспекті Волі, 41 та квіткарями щодо розміщення біля магазину «Знання» квіткового ринку. Саме туди його хочуть перенести з центру міста. Тож як варіант вже пропонують розмістити їх поблизу філармонії на вулиці Глушець, 41а.

Головний архітектор міста зазначив, що квіткарі все одно хочуть торгувати у центрі і не мають особливого бажання кудись переміщатися.

«Коли буде підземний перехід на Театральному майдані, то там буде передбачене місце для торгівлі квітами, тож проблема відпаде. А сьогодні, щоб зняти напругу серед жителів, пропонуємо це місце», – зазначив Герасимюк.

У всякому разі члени виконкому так і не проголосували за проект рішення, хоча і було три спроби. Секретар Луцької міськради Сергій Григоренко запропонував у будинках у центрі міста, де розташований квітковий ринок, вивісити списки членів виконкому, які не проголосували за перенесення ринку.

«Нехай люди побачать, хто про них «турбується», – зазначив він.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев