Куди піти на вихідні: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 4–6 серпня

news

Цих вихідних чимало подій та розваг. Отож, пропонуємо повеселитись на «Бандерштаті», відвідати пляжну вечірку, послухати саксофон та народних музик на літній терасі, побувати на презентаціях книг та акустичному концерті, подивуватись із трюків мотокаскадерів, переглянути мультфільм та зайнятись спортом.

Про це все читайте детальніше у традиційній підбірці від інформаційного порталу «Волинь.info».

  1. Фестиваль «Бандерштат 2017»

Уже стартував і триватиме упродовж трьох днів фестиваль «Бандерштат 2017». Кращі гурти України та гості з-за кордону на п’яти музичних локаціях, найактуальніші лектори, традиційний безалкогольний формат, передові літератори країни, спорт, смачна їжа, презентації молодіжних та громадських ініціатив, дискусії та відпочинок, – все це та багато чого іншого зустрічайте на «Бандерштаті-2017». Місце проведення – с. Рованці. Вартість – 600 грн. за три дні або ж 250 грн за день. Більше інформації шукайте за посиланням. 

  1. Пляжний Weekend

Також три дні, пятниця, субота та неділя триватиме пляжна Weekend-вечірка. Місце проведення – 8-ий поверх «SkyBar Family» на найвищій терасі міста! Діджеї: Artemov, Sasha Watt, Kosik & Fern, Elektor, Semlycorn. Початок – о 15:00. Телефон для довідок – 066 241 33 22.

  1. Саксофон на літній терасі

Також вечір п’ятниці можете провести, слухаючи саксофон на літній терасі. Місце проведення – ресторація «Брама». Початок – о 19:00. Телефон для довідок – 067 361 35 01.

  1. Народні музики

Сьогодні вечір п’ятниці пропонуємо послухати народних музик на літній терасі. Місце проведення – «ЛучеSk-паб». Вхід – вільний! Початок – о 20:00. Телефон для довідок – 099 540 55 35.

  1. Презентація книжки Артема Чеха «Точка нуль»

У суботу запрошуємо на презентацію презентацію книжки Артема Чеха «Точка нуль». Модераторка — Іра Цілик.

Ця книжка виходить у люди після тривалої паузи в літературній творчості Артема Чеха. Мобілізований у п’ятій черзі, письменник пробув 10 місяців на передовій, і тепер він без пафосу й надмірного натуралізму, зі здоровою самоіронією та відвертістю створює образ сучасного українського військового ― не глибоко травмованого невдаху, розчавленого обставинами, не ідеалізованого безстрашного епічного воїна, а героя нашого часу.

Місце проведення – книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30). Початок – о 17:00.

  1. Акустичний концерт

У суботу «ЛучеSk-паб» запрошує на акустичний концерт Юлії Іванової та Олексія Лазарєва. Початок – о 20:00. Телефон для довідок – 099 540 55 35.

  1. Мотокаскадери з Бразилії

Упродовж вихідних  також зможете побувати на виступі відомо цирку «Olimp». У програмі – унікальний виступ каскадерів з Бразилії на мотоциклах. У програмі їзда у великій залізній кулі та багато номерів, від яких перехоплюватиме подих. Місце проведення – поблизу «Там Таму».

  1. Ранкова гімнастика

У неділю радимо відвідати загальноміську акцію «Ранкова гімнастика для всіх». Початок – о 9:00. Місце проведення – Центральний парк.

  1. Презентація книжки Олени Герасим’юк «Розстрільний календар»

У неділю рекомендуємо відвідати презентацію книжки Олени Герасим’юк «Розстрільний календар».

Це унікальна хроніка політичних репресій в радянській Україні. Страшні події нашої історії ХХ століття — арешти, допити, заслання, розстріли українських політичних діячів, військових, науковців, митців, письменників, громадських активістів — викладені не у звичній хронологічній послідовності, а прив’язані до традиційного календаря. Тут не лише зафіксовані дати подій, але й подані короткі розповіді про долі людей, які зазнали переслідувань та катувань. Така форма викладу наочно показує схему роботи радянської репресивної машини та привертає увагу до сторінок історії, які нам потрібно знати і пам’ятати.

Місце проведення – книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30). Початок – о 17:00.

  1. Мультфільм «Бігфут Молодший»

На вихідні пропонуємо також переглянути прем’єру мультфільму «Бігфут Молодший». Жанранімація, комедія, пригоди. Тривалість – 95 хв. Режисери: Джеремі Дегрусон, Бен Стассен. Країна-виробник: Франція, Бельгія 2017.

Сюжет: Адам – звичайний хлопчик, у якого доля склалася зовсім непросто. Кілька років тому його батько безслідно зник. Зовсім випадково він знаходить в будинку тайник, у якому є інформація, де шукати тата. Адам готовий віддати все, щоб знайти його. Хлопець зважується на подорож всього свого життя. Воно сповнене небезпек, труднощів і неймовірних відкриттів. Через безглузду випадковість хлопчик мало не загинув, але врятував його… Бігфут! Величезний волосатий монстр спочатку лякає Адама, але виявляється, що він якраз і є зниклим батьком. Виходить, Адам – син Бігфута, а значить і сам колись ним стане. А ознаки вже є: швидкоросле волосся, великі пальці на ногах, він навіть розуміє мову звірів. Коли за батьком Адама полює ледь не кожна людина, хлопець – його єдина підтримка.

Місце проведення – кінотеатр «Адреналін». Початок сеансів – о 10:00, 14:05, 17:20. Телефон для довідок – (0332) 787 220.

 

 

 

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев