Криваве самогубство на Львівщині: зарізався прокурор

news

У Дрогобичі Львівської області 36-річний прокурор Павло Химчук наклав на себе руки. Про це повідомив головний редактор газети “Дорожній Контроль Львів” Сергій Круглов.

 Цю інформацію підтвердила прес-секретар прокуратури Львівської області Мар’яна Гаєвська, передає “ZAXID.NET“.
 Як повідомив Круглов, опублікувавши фотографію, прокурор Химчук 18 грудня залишив у Facebook “передсмертну записку”. У ній наголошується, що його довели до самогубства співробітники місцевої прокуратури, вчиняючи психологічний тиск.
 Редактор заявляє, що чоловік наніс собі 9 ножових поранень у живіт і 2 в шию.
 Повідомляється, що Химчук не пройшов за рейтингом на посаду в місцеву прокуратуру, але коли з’явилася можливість пройти на декретне місце, йому відмовили.
 “Перед поїздкою до прокуратури області на мене чинився психологічний тиск, щоб я не йшов і не просив декретного місця, оскільки вже все вирішено”, – йдеться в записці.

 Крім того, прес-секретар головного управління Національної поліції у Львівській області Світлана Добровольська зазначила, що 18 грудня о 15:50 у Дрогобицький відділ поліції надійшло повідомлення від лікаря міської лікарні про те, що до них доставили 36-річного жителя Дрогобича з колото-різаними ранами живота і шиї. Чоловік помер у реанімації.
 “Розпочато досудове розслідування за ч.1 ст. 120 ККУ (доведення до самогубства). Сьогодні матеріали передаються для подальшого розслідування в прокуратуру”, – зазначила Світлана Добровольська.
0 Комментариев