Креатив на карантині: 4 незвичні ініціативи, які піднімають настрій

news
Що тільки не придумують під час карантину! Одні для додаткового захисту від підступного і хитрого коронавірусу. Інші щоб зберегти роботу й заробити додаткові гроші. А ще для підняття морального духу чи просто заради приколу.

За деякі незвичні ініціативи можуть оштрафувати, і навіть посадити за ґрати, інші формально законні й навіть заслуговують на всесвітню славу.

В туалет – по “світлофору”

Італійська компанія ISA з виробництва охолоджуваних вітрин для ресторанів і барів придумала, як залишитись у бізнесі й організувати безпечну роботу персоналу на карантині, повідомило агентство Reuters. Наприклад, на підлозі підприємства зробили розмітку робочих зон, якої мають дотримуватися працівники.

У вбиральні тепер можна потрапити тільки коли там нікого немає. Про це сигналізує спеціальний “світлофор” біля дверей, який загоряється червоним при вході людини до туалету й зеленим – при виході з нього.

Книжки видають лопатою

До 150-річчя з дня народження вождя світового пролетаріату Володимира Ульянова (Леніна) книгарня у Санкт-Петербурзі оголосила акцію – кожна книжка про вождя за 100 рублів на пролетарській лопаті через вікно. Гроші так само можна передати лопатою через вікно.

Таке ноу-хау власник магазину “Фаренгейт 451” Платон Романов називає “безконтактною передачею”. Як повідомляє видання Meduza, клієнтам така оригінальна ідея сподобалась.

Втім, це не особливо впливає на торгівлю – після початку карантину в день купують 1-2 книжки. Щоправда, за три книжки клієнтам додають ще й захисну маску.

Коньяк Hennessy замість санітайзера

Жителям Кенії роздаватимуть коньяк Hennessy “для боротьби з коронавірусом”. Губернатор міста Найробі Майк Сонко заявив, що в набори з продовольчою допомогою, які бідним жителям роздають через пандемію коронавірусу, крім їжі та засобів захисту, включена пляшка цього алкоголю. Про це повідомляє CNN. За словами Сонко, маленькі пляшечки коньяку включені в якості “дезінфікуючого засобу для горла”.

Живий концерт слухають з автомобілів

У Литві на карантині організували цикл концертів просто неба. Глядачі їх слухають, зберігаючи безпечну дистанцію – не виходячи зі своїх авто, повідомляє радіо LRT.

Таку ідею вирішили запровадити, щоб підтримати музикантів, які через карантин не можуть давати концерти, та для дозвілля місцевих жителів.

Під час концерту заборонено виходити з автомобіля, в машині має бути не більше двох людей, якщо вони не є членами сім’ї. Слухати концерт можна через радіоприймач автомобіля – він транслюється на особливій частоті. Також немає підсилювачів звуку – це зробили навмисно, щоб не було спокуси вийти з авто.

Концерти відбуватимуться щовихідних і заплановані до середини травня. Раніше за таким принципом в Литві запровадили автокінотеатри.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев