Ковельська школа відзначила ювілей.ФОТО

news

Ковельська спеціалізована школа №3 імені Лесі Українки святкувала свій 70-річний ювілей.

Повідомляють про це у прес-службі Ковельської міської ради.

З нагоди знаменної дати до закладу завітали секретар міської ради Віра Федосюк, застуник міського голови Ігор Прокопів, начальник управління освіти Віктор Бичковський.
Школа радо зустріла випускників багатьох поколінь, ветеранів освітньої галузі.

Ковельська спеціалізована школа №3 імені Лесі Українки – один із найстаріших навчальних закладів міста. 1 вересня 1945 року школа відкрила свої двері і у  важкі повоєнні роки запросила дітей в країну знань. За цей чималий відтинок часу навчальний заклад має славну історію, високі результати, якими пишаються педагоги, учні, батьки і вся міська спільнота. Особливою гордістю є досягнення обдарованих
дітей. Сьогодні тут працює творчий, згуртований педагогічний колектив на чолі з директором Галиною Власюк, навчається 800 дітей.

Вітаючи ювілярів зі святом, секретар міської ради Віра Федосюк висловила щиру вдячність ветеранам педагогічної праці та учителям за терпіння, мудрість і віру в здібності й таланти учнів, за частинку душі, яку вони віддають своїм вихованцям.

Разом із заступником міського голови Ігорем Прокопівим вони вручили Почесні грамоти міської ради та Подяки міського голови кращим педагогам закладу.За сумлінну працю, високі здобутки у навчально-виховному процесі,  становленні й розвитку багатопрофільного освітнього  закладу, педагогічну майстерність, творчу ініціативність, участь у житті міської громади та з нагоди 70-річного ювілею школи Почесною грамотою відзначено і колектив СШ№3.
Отримуючи нагороду, директор школи Галина Власюк  подякувала всім, хто примножує добру славу школи, хто докладає зусиль, аби тут було комфортно й затишно. А це – спільні старання міської влади, батьків, вчителів та учнів. За турботу про поліпшення умов для навчання і різнобічного виховання дітей, вагому фінансову допомогу з міського бюджету на проведення ремонтних робіт Галина Іванівна висловила окрему вдячність міському голові Олегу Кіндеру та заступнику міського голови Ігорю Прокопіву.

Д о  ювілею учні та вчителі підготували концерт та цікаву програму про минуле і сьогодення закладу.

Було в цей день багато подарунків, привітань, нагород.

Спогади, теплі слова побажань, пісні, звернення до вчителів,  жарти, хвилювання – все щиро і невимушено, бо для всіх учасників свята третя школа – це частина життя: хтось тут працює, навчається, сюди приводить дітей або онуків.


Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев