Ковель готується до відкриття купального сезону

news

Купальний сезон у Ковелі стартує 1 червня і триватиме до 1 вересня.

Про це пише kowel.com.ua.

Встановлене місце організованого літнього відпочинку населення ‒ міський пляж на річці Турія між автомобільними мостами по вулиці Незалежності та по вулиці Сагайдачного (75 м від мосту по вулиці Незалежності та 150 м від мосту по вулиці Сагайдачного), ‒ повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Утворена комісія з перевірки місць масового відпочинку на водних об’єктах м. Ковеля, затверджена карта-схема місць організованого відпочинку.  Купальний сезон на міському пляжі розпочнеться 1 червня і триватиме до 1 вересня 2016 року.

Зобов’язано директора КП «Добробут» Леоніда Демчука до відкриття літнього сезону обладнати пляж та місця масового відпочинку у відповідності до пунктів 1-5 Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, визначити режим роботи пляжу – з 9:00 год. до 21:00 год. Зокрема, необхідно провести обстеження дна акваторії пляжу водолазами-професіоналами аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС України у Волинській області.

До 27 травня нинішнього року в заборонених для купання місцях мають бути встановлені щити з відповідними написами, а небезпечні місця на акваторії позначені буями. До цього ж дня  комісія повинна обстежити територію та підготувати паспорт на відкриття та функціонування пляжу.

Дано доручення начальнику управління освіти Віктору Бичковськомуорганізувати у передканікулярний період проведення додаткових занять та інструктажів з працівниками галузі, учасниками навчального процесу  закладів освіти та батьками школярів з дотримання безпеки на водних об’єктах та надання першої медичної допомоги потерпілому.

0 Комментариев