Коронавірус в Україні та світі: інформація станом на 21 квітня

news

Кількість заражених китайським вірусом у всьому світі майже досягла нової психологічної позначки.

Станом на ранок вівторка, 21 квітня, коронавірус CОVID-19 заразив уже майже два з половиною мільйони людей у всьому світі. Крім того, статистика коронавірусу говорить про те, що кількість жертв хвороби перевищила вже 170 тисяч осіб.

Важливо:

  • в Україні підтверджено 5710 заражених коронавірусом
  • кількість померлих від ускладнень інфекції досягла 151
  • уряд планує продовжувати карантин, але з пом’якшенням обмежень
  • МОЗ готується до нового спалаху захворюваності через тиждень
  • поліція відкрила 5 кримінальних справ через скупчення людей на Великдень

Статистика захворюваності по Україні

На даний момент в Україні інфіковано 5710 осіб, помер 151 хворий. За добу виявлено 261 нове зараження COVID-19, серед яких 16 дітей і 43 медпрацівника, 12 пацієнтів госпіталізовано, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Зниження кількості тих, що заразилися за добу може пояснюватися тим, що в областях не надали до Міністерства охорони здоров’я звіти про тестування українців за добу. “Сім областей не подали жодної інформації щодо тестування українців на коронавірус – це Вінницька, Луганська, Чернівецька, Чернігівська, Сумська, Херсонська та Хмельницька області… Це неприпустимі речі”, – заявив міністр. На ситуацію відреагував прем’єр-міністр Денис Шмигаль. “В одному з регіонів відбулася технічна помилка, десь перезавантажували обладнання, але в цілому на Великдень багато українців з підозрілими симптомами вирішили не звертатися до лікарів”, – сказав голова уряду.

У зв’язку із зростанням кількості хворих медичних працівників відомство закупило 71 тисячу китайських костюмів біозахисту, які планується розподілити по всій країні.

Новий спалах і продовження карантину

У МОЗ прогнозують новий спалах захворюваності через 5-10 днів, оскільки не дивлячись на жорсткі карантинні обмеження в храмах на Великдень зібралось безліч людей. “На думку епідеміологів, і вже є досвід певний, на п’ятий-десятий день від такого масового скупчення людей у певних храмах ми можемо очікувати зростання захворюваності… Ми можемо очікувати таку загрозу і через тиждень практично”, – уточнює заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

Поліція зафіксувала 19 порушень карантину на Великдень. Відкрито 5 кримінальних справ стосовно священиків УПЦ МП. Найбільші порушення виявлено у Почаївській і Святогірській лаврах. За даними МВС, у пасхальних заходах взяли участь 130 тис осіб. “Якщо хтось захворіє з тих прихожан, які були в храмі у цей день, і не дай Бог помре, це може бути кримінальний термін, позбавлення волі”, – сказав заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Коронавірус – статистика захворювань у світі

Станом на 6 ранку вівторка, 21 квітня, у світі зареєстрували 2 476 916 випадків зараження на коронавірус. При цьому 170 297 осіб стали жертвами коронавірусной інфекції. Про це свідчить карта коронавірусу, що її публікує і регулярно оновлює центр Джона Гопкінса.

США продовжують утримувати першість за кількістю випадків зараження вірусом – там їх 786 968. За весь час пандемії кількість померлих в цій країні склала вже 42 335 осіб.

На другому місці за кількістю виявлених випадків захворювання коронавірусом перебуває Іспанія – там вірус підхопили 200 210 осіб. Від хвороби померли 20 852 пацієнта.

Італія – на третьому місці за кількістю інфікованих, в країні зареєстрували 181 228 пацієнтів з коронавірусом. Загальне число смертей становить 24 114.

У Франції тепер 156 480 заражених, в Німеччині – 147 065. Жертвами хвороби стали 20 292 і 4 862 осіб відповідно.

Коронавірус - статистика 21 квітня

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев