Коронавірус в Україні і світі: інформація станом на 6 квітня

news

Україна і світ продовжують боротьбу з пандемією коронавірусу. Країни продовжують карантин через зростання інфікування, а МОЗ істотно посилює обмеження для українців. З сьогоднішнього дня вводиться масковий режим і обов’язкова самоізоляція для громадян від 60 років.

Станом на 9:00 6 квітня в Україні підтвердили 1319 випадків COVID-19.Через ускладнення спричинені коронавірусом померли 38 людей. Ще 28 пацієнтам вдалося одужати. За минулу добу зафіксували 68 нових випадків.

Про це повідомили у Центрі Громадського здоров’я України.

статистика по областям

Найвища захворюваність – в Києві, Чернівецькій та Тернопільській областях.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Важливо:

  • кількість виявлених випадків коронавіруса в Україні зросла до 1319;
  • 38 осіб із діагнозом COVID-19 померли, 28 пацієнтів одужало;
  • коронавірусом в Україні частіше хворіють люди у віці 30-69 років;
  • пік епідемії очікується після 14 квітня;
  • з 6 квітня на вулицю не можна виходити без документів;
  • заборонені прогулянки в парках, скверах, зонах відпочинку;
  • в світі захворіло понад 1,2 млн. осіб.

Боротьба з коронавірусом у світі

У США прогнозують пік смертності через тиждень. Епіцентром епідемії в країні став Нью-Йорк, де лікарі змушені носити дощовики і сміттєві мішки через брак халатів. Дональд Трамп розпорядився направити в Нью-Йорк тисячу військовослужбовців і військових медиків.

У Німеччині останні три дні фіксують зниження темпів захворюваності. 5 квітня число інфікованих знизилося на 146 випадків у порівнянні з 6082 новими зараженнями, виявленими в суботу. У п’ятницю було зареєстровано 6174 нових інфікованих. Всього в країні захворіло вже 97 тис. осіб.

В Італії зменшується число пацієнтів у важкому стані. Вперше з моменту початку епідемії кількість пацієнтів відділень інтенсивної терапії знизилася. На 5 квітня 3994 пацієнтів з коронавірусом перебували в реанімаційних відділеннях, що на 74 менше, ніж 4 квітня.

Іспанія випередила Італію за кількістю заражених коронавірусом і знаходиться на другому місці за швидкістю поширення захворювання в світі після США. Число смертей 5 квітня зросло на 674, склавши 12 418 померлих. Днем раніше від коронавіруса в Іспанії померли 809 осіб.

У Великобританії посилять карантин, якщо населення буде ігнорувати правила перебування вдома і соціального дистанціювання. Уряд може заборонити вправи на свіжому повітрі. Для запобігання поширенню інфекції в країні звільнять близько 4 тис. ув’язнених “низької групи ризику”.

Іран частково відновить економічну діяльність з 11 квітня. Незважаючи на те, що в країні щодня фіксуються не менше 100 випадків COVID-19, президент повідомив про відновлення діяльності “з низьким рівнем ризику” з суботи. Держслужбовці будуть працювати віддалено з 11 квітня, заборона на масові заходи і роботу навчальних закладів продовжена до 18 квітня.

У Франції 7 квітня розпочнуть дослідження з переливання плазми крові людям з коронавірусом від людей, які вже одужали. У випробуваннях візьмуть участь 200 пацієнтів, а результати стануть відомі через 2-3 тижні.

В Австрії для боротьби з поширенням коронавіруса будуть відстежувати місце розташування громадян за допомогою смартфонів або спеціальних брелоків. Дані заходи необхідні, тому що уряд планує в найближчому майбутньому послабити заборону на вихід з дому.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев