Копія Тихвінської ікони Богородиці мироточить на Львівщині

news

Влітку цього року, 9 липня, в день вшанування Тихвінської Львівської Сльозоточивої чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, що знаходиться у Свято-Георгіївському соборі УПЦ (МП) Львова, в храмі прп. Амфілохія Почаївського в м. Мостиська замироточила точна копія Львівської ікони, яка була подарована храму. Митрополит Львівський і Галицький Філарет благословив спостерігати за образом, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на сайт УПЦ (МП).

Журналісти «Першого Кабельного» вирішили перевірити, наскільки це є правдою, та 11 листопада випустили відеосюжет про диво.

Настоятель храму прп. Амфілохія Почаївського в м. Мостиська протоієрей Миколай Петрущак із громадою відслужили Параклісіс з акафістом до Пресвятої Богородиці. Настоятель продовжує спостерігати за іконою.

Як розповів «Першому Кабельному» протоієрей Миколай Петрущак, копія Тихвінської Львівської Сльозоточивої чудотворної ікони Пресвятої Богородиці з’явилася в храмі прп. Амфілохія Почаївського в 2015 році. Образ подарував парафії владика Філарет на згадку про визначну подію — освячення церкви.

«Ми експертизу наразі не проводили, але ікона є сучасна, невеличка, і її можна взяти до рук та побачити, що немає ніякого зовнішнього втручання», — сказав настоятель храму.

Священник зауважив, що явлення вірянам цього дива зміцнює їх у вірі та нагадує, що «Божа Матір завжди поруч із нами, за нас переживає». «Дуже багато відгуків від людей, що вони після молитви відчули чи мир, чи тепло… Кожен відчуває те, що Божа Матір на серце покладає. Будемо сподіватися, що ікона заплакала, аби показати нам, щоб ми своїми гріхами не ображали ні Її, ні Її Сина», — розповів о. Миколай.

 

 

 

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев