Комунікація з громадськістю – надзвичайно  важлива і корисна, – Світлана Савчук

news

Головне управління ДПС у Волинській області і надалі дотримуватиметься політики відкритості і прозорості у своїй діяльності. Комунікація з громадськістю – надзвичайно важлива для роз’яснення норм чинного законодавства та отримання обґрунтованих пропозицій для вдосконалення податкового законодавства.

На цьому в ході  засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Волинській області наголосила очільниця волинських податківців Світлана Савчук.

Упродовж двох останніх років  Громадська рада при ГУ ДПС в області  піднімала чимало слушних питань та пропозицій щодо покращення податкового сервісу. Зі свого боку ми намагаємося врахувати зауваження та донести позицію громадськості до керівництва ДПС з найактуальніших питань. Саме надані громадськістю пропозиції щодо обслуговування допомагають нам зорієнтуватися у потребах платників податків і якості послуг ДПС,

– зазначила начальник ГУ ДПС у Волинській області.

Світлана Савчук подякувала лідерам громадських інституцій на Волині за підтримку позиції ДПС і розуміння  важливості завдань, над якими працює податкова служба.

Сподіваюся, що на сьогоднішньому засіданні буде надано пропозиції щодо персонального складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для  формування нової Громадської ради при ГУ ДПС у Волинській області. І вже у наступному фінансовому році ми продовжимо нашу багаторічну практику діалогу на засадах партнерства і взаємоповаги,

– підсумувала Світлана Савчук.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев