Компанія, яку блокували на Волині, працює у звичному режимі

news

Регіональні структурні підрозділи Торгової компанії «Мегаполіс-Україна» у Києві, Львові, Луцьку, Рівному, Ковелі та Тернополі станом на 14 січня 2016 року повністю розблоковані і працюють у штатному режимі. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Незаконно заблоковані з 12 січня людьми у камуфляжі під прикриттям активістів громадських організацій підрозділи компанії «Мегаполіс-Україна» наразі працюють безперебійно.

Представники компанії продовжують взаємодіяти із  правоохоронними органами та Генпрокуратурою України з метою встановлення  замовників та організаторів вищевказаних акцій.

Нагадаємо, що жодних законних підстав для блокування діяльності Торгової компанії «Мегаполіс-Україна» немає і не було. Компанія здійснює свою діяльність згідно українського законодавства, є прозорою та відкритою  у наданні фінансової звітності та установчих документів. Торгова компанія «Мегаполіс-Україна» є одним із найкрупніших платників податків в Україні. Так за 2015 рік компанією було сплачено більш ніж 1,5 млрд. грн. податків та зборів у бюджети різних рівнів.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев