Комісія Луцькради дала рекомендації для КП «Луцьке підприємство електротранспорту»

news

Тимчасова контрольна комісія міської ради з вивчення проблем діяльності КП «Луцьке підприємство електротранспорту» завершила свою роботу.

Під час засідання сесії міської ради голова комісії депутат Ігор Поліщук прозвітував про діяльність комісії та вказав, які рекомендації підприємству вона напрацювала.

Електронний квиток, реструктуризація боргу та залучення додаткових доходів: звіт тимчасової контрольної комісії міської ради з вивчення проблем діяльності КП «Луцьке підприємство електротранспорту» презентували у Луцькій міськраді.

Як зазначив Поліщук, комісія працювала упродовж трьох місяців. Упродовж цього часу члени комісії вивчили проблеми підприємства.

Комісія вирішила рекомендувати розробити необхідні розрахунки щодо доцільності введення системи «Електронна картка лучанина», якщо дослідження буде позитивним —розробити проект рішення та ввести цю картку в дію. Завдяки цій картці користуватися пільговим безоплатним проїздом зможуть лише мешканці Луцька.

За словами Поліщука, у місті немає можливості возити всіх пільговиків, оскільки їх дуже багато.

Міському голові комісія рекомендує організувати тристоронню зустріч разом з керівництвом ТОВ «Богдан-Лізинг» та КП «Луцьке підприємство електротранспорту» з метою обговорення щодо погашення боргу КП «ЛПЕ» перед  ТОВ «Богдан-Лізинг».

А також комісія радить звернутися до органів державної влади, щоб  реструктуризувати борг, який становить близько 11 мільйонів гривень.

Поліщук наголосив на тому, що треба оптимізувати графік руху:

«Водії женуться за пасажирами, потрапляють у ДТП, нещодавно водій збив дітей», – зазначив депутат.

На підприємство рекомендують також залучати додаткові ресурси за допомогою ресурсів підприємства, зокрема виконувати ремонтні роботи третіх осіб. Також закупити обладнання для виконання шиномонтажних робіт та виконувати шиномонтажні роботи з метою залучення коштів.

Окрім цього, комісія рекомендувала посилити контроль за виконанням посадових обов’язків та провести ремонт на підприємстві, зокрема покрівлі та бетонного покриття на мийці.

За словами Поліщука, буде проведено тендер, де оберуть підприємство, яке буде впроваджувати систему «Електронна картка лучанина».

0 Комментариев