Комаровський розповів наскільки небезпечно щеплюватися при алергії або високому тиску

news

Коли мова заходить про вакцинацію від  COVID-19, то лікарі останнім часом часто чують одне й те саме: “Мені не можна щеплюватися, тому що в моєму стані мені стане ще гірше”. Люди відмовляються від вакцинації через наявність фонових хвороб.

Лікар Євген Комаровський у програмі “Ранок з Україною” на каналі “Україна” розповів, чи небезпечне в цьому випадку щеплення.

Тобто якщо людина має якусь хворобу, то вона нібито дає їй можливість не робити вакцинацію? А хворіти на грип чи коронавірус можна? Хіба від них не стане ще гірше?

– навів приклад доктор Комаровський.

Багато хто з нас не замислюються над тим, в якому становищі вони знаходяться, прикриваючись дуже слабким аргументом — “Мені не можна, бо я вже хворію”.

Парадокс полягає в тому, що коли у людини є фонова хвороба, наприклад, алергія, і пацієнт захворів на тяжку форму грипу, то ця ситуація для нього набагато небезпечніша, ніж для тієї людини, яка не має фонових хвороб,

– пояснив Євген Комаровський.

За словами кандидата медичних наук, наявність будь-якого фонового захворювання – це привід найперше робити щеплення. Тому що така людина хворіє набагато важче, ніж здорова.

Наявність фонової хвороби – це не протипоказання, а пряме показання до вакцинації,

– сказав Євген Комаровський.
0 Комментариев