Коли розпочне працювати та які послуги надаватиме сервісний-центр EVODA

news

Робота в тестовому режимі підтвердила готовність офісу обслуговування клієнтів КП «Луцькводоканал» до офіційного відкриття, яке відбудеться 17 липня у приміщенні сервіс-центру EVODA за адресою пр. Соборності, 25.

Із часу відкриття всі звернення споживачів розглядатимуться в новому сервісному центрі, а відвідування адмінприміщень і виробничих баз по вул. Дубнівська, 26 та вул. Січова, 16 більше не будуть доступними для громадян.

Всіх лучан запрошують відвідати сервіс-центр у разі виникнення будь-яких питань, пов’язаних із діяльністю КП «Луцькводоканал» та наданням послуг водопостачання і водовідведення. Офіс обслуговування клієнтів EVODA розміщений у дворі по пр. Соборності, 25, що напроти ресторану «Княжий двір», неподалік – тролейбусна зупинка «Аверс».

сервісний-центр EVODA

Послуги сервіс-центру EVODA:

Фінансово-розрахункові: подання показників лічильників, нарахування за спожиті послуги, рахунки, звірка, тарифи, пільги та субсидії, способи та терміни оплати тощо;

Юридичні: укладання договорів, реструктуризація боргових зобов’язань;

Інженерні: технічні умови, проектування, узгодження проектно-кошторисної документації;

Консультативно-інформаційні: відповіді та роз’яснення всіх питань, які хвилюють споживачів послуг водопостачання та водовідведення, реєстрація в «Особистому кабінеті споживача»;

Сантехнічні: встановлення та повірка лічильників, послуги з очищення каналізаційних мереж, приєднання до мереж водопостачання, встановлення загальнобудинкових і приватних вузлів обліку, замовлення проб якості води, виклик майстрів для налагодження роботи каналізаційних мереж, відновлення чи налагодження водопостачання і водовідведення;

Реалізація екологічних, соціальних, інноваційних проектів, маркетингова діяльність, рекламні та інформаційні заходи та ін.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта і вирішення можливих проблем, пов’язаних із послугами водопостачання та водовідведення, проведення особистих прийомів громадян.

Сервісний центр працює з 8:00 до 18:00 без перерви на обід. Вихідні – субота та неділя. Запрошуємо до нового та сучасного закладу клієнтів КП «Луцькводоканал» та усіх бажаючих ознайомитися з діяльністю офісу обслуговування клієнтів EVODA.

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев