Коли у Луцьку з кранів потече гаряча вода?

news

Міський голова Микола Романюк під час оперативної наради 15 вересня акцентував на окремих важливих питаннях, зокрема про відновлення гарячого водопостачання у Луцьку. 

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

 

 

Щодо гарячої води, Микола Романюк зазначив, що він, як міський голова, безперечно несе відповідальність за ситуацію, що склалася.

За його словами, поточна заборгованість ДКП «Луцьктепло» становить 22,247 мільйона гривень, а 27,2 мільйона гривень – боргує населення підприємству за отримані послуги.

Міський голова вважає, що погано працюють з боржниками ДКП “Луцьктепло” та виконавча служба. Звичайно, до цього питання треба підходити виважено. У кожної людини є певні життєві обставини. Є такі, що не можуть погасити борг одразу, а є такі, що мають по 5 квартир, накопили величезні борги і роками їх не сплачують.

За словами Миколи Романюка, відповідно до попередніх домовленостей, вчора мали пустити газ до 24 котелень у місті. Але запуск котелень не відбувся, тому що ПАТ «Волиньгаз» не подав газ.

“У найближчі дні питання вирішиться. Не зовсім зрозуміла ситуація з НАК “Нафтогазом”. Адже борги за газопостачання — не лише у Луцьку”, – зазначиав мер.

0 Комментариев