Клієнти авторинку у Луцьку постійно порушують правила паркування

news

Кожен водій обурюється коли хтось інший блокує його авто, або припаркувавши свою машину загороджує проїзд для іншого транспорту.

Але зазвичай це незадоволення на своєму комфорті й завершуються. Адже парковка на тротуарах, перехрестях та зупинках громадського транспорту, це святий обов’язок кожного автомобіліста. 

Управління патрульної поліції у Волинській області постійно проводить моніторинг дотримання ПДР в районі авторинку міста Луцька. 

Патрульні здійснюють чергування, які розпочинаються кожного вечора середи та суботи. А також охоронці правопорядку щодня проводять рейди, задля зменшення правопорушень у сфері дорожнього руху та зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод.

Власники автомобілів, які приїжджають на авторинок, грубо порушують правила паркування, адже паркують свої автівки на пішохідних зонах та переходах, ставлять авто на перехрестях і поза межами ринку. А цим вони ускладнюють рух громадського та особистого транспорту, спричиняють незручності місцевим мешканцям та пішоходам.

Патрульні нагадують про необхідність неухильного дотримання правил дорожнього руху!

 

За інформацією Патрульної поліції Волинської області

Фото ілюстративне з інтернету 

 

 

 

 

 

0 Комментариев