Київський гурт “АССА” привезе до Луцька справжній рок-драйв

news

14 листопада в луцькому пабі-ресторані «Лучеськ» відбудеться концерт гурту «АССА» – яскравого представника нової генерації української рок-музики. Гурт їде до Луцька з оновленою сольною програмою «Більше Світла» і традиційно обіцяє гостям концерту безліч сюрпризів.

“Влітку ми виступали в Луцьку в рамках фестивалю, а тепер маємо що сказати і зіграти лучанам на своєму сольному концерті, – каже солістка гурту «АССА» Тетяна Власова. – Ми трохи оновили склад і змінили наше звучання – в піснях стало більше драйву, при цьому вони зберегли свою мелодійність. Обіцяємо лучанам незабутній вечір”.

«Поки ми звучимо – буде кому мріяти», – цим рядком «АССА» починає свої концерти, миттєво налаштовуючи гостей на ліричний лад. У мелодійність кожної пісні групи вриваються то ніжні звуки скрипки, то справжній рок-драйв. Осіння меланхолія тут переплітається зі справжньою жагою до життя, а передбачити, якою буде наступна хвилина концерту, неможливо. Глядачам залишається просто розслабитися і насолоджуватися надихаючою музикою і неймовірно проникливими текстами пісень.

Концерт в Луцьку стане знаковим ще й тому, що солістка гурту «АССА» Тетяна Власова народилася в цьому місті. Понад десять років вона живе в Києві. Гурт «АССА», створений Тетяною минулого року, вже дав безліч клубних концертів у різних містах України, виступив на багатьох масштабних фестивалях. Окрім того, нещодавно пісня гурут перемогла у всеукраїнській акції «Полювання на пісню», яку проводила одна з найкращих студій звукозапису в Україні «Кофеїн». Також цієї осені Тетяна Власова стала переможцем конкурсу #LetMyPeopleGo. Текст її пісні планується використати для запису пісні-гімну свободи українських політв’язнів в Росії.

Концерт гурту «АССА» відбудеться 14 листопада в пабі-ресторані «Лучеськ» (вул. Крилова, 1). Початок о 20.00. Вхід вільний.

0 Комментариев