Кім Чен Ин планує розробляти ще більше ядерної зброї

news

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин закликав розробляти більше ядерної зброї, особисто нагородивши вчених і чиновників, які внесли свій вклад в розробку передової міжконтинентальної балістичної ракети Пхеньяна Hwasong-15.

Про це пише “Українська правда” з посиланням на “Reuters”.

Ракета Hwasong-15, яка була випробувана 29 листопада, в значній мірі сприймається аналітиками і урядовими чиновниками здатною вразити всі материкові частини Сполучених Штатів.

Однак експерти вважають, що у Північній Кореї як і раніше є технічні недоліки, які їй необхідно усунути, перш ніж повністю завершити свою задачу з розробки ядерної ракети.

Кім Чен Ин заявив, що вчені і робітники продовжать виробництво “новітньої зброї і обладнання” для “зміцнення ядерної сили в якості і кількості”, – повідомило центральне інформаційне агентство КНДР.

Кім також заявив, що Північна Корея має розробляти і виробляти більше різноманітної зброї.

Лідер КНДР особисто нагородив медалями вчених “хто найбільш віддано і досконало виконав план партії щодо створення стратегічних ядерних сил, успішно випробував МБР Hwasong-15 і таким чином продемонстрував гідність і міць нашої могутньої держави у всьому світі знову”, – повідомило північнокорейське агентство, не назвавши їх.

Їм були вручені кілька медалей, в тому числі орден Кім Ір Сена і орден Кім Чен Іра, найвищі ордени КНДР.

На додаток до медалей вченим і офіційним особам були подаровані годинник з вигравійованими іменами Кім Ір Сена і Кім Чен Іра, діда і батька північнокорейського лідера.

Кім Чен Ин також назвав великою історичною перемогою розробку атомної бомби, водневої бомби і МБР Hwasong-15.

КНДР раніше заявляла, що їй вдалося розробити атомні і водневі бомби, провівши шість ядерних випробувань з 2006 року, причому останні у вересні цього року, хоча жодна зовнішня організація не змогла підтвердити ці оголошення.

 

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев