Кількість територіальних громад, підключених до оптичного інтернету від Укртелекому, вже сягає 380.

news

Вже 380 громад підключено до оптичного інтернету

АТ «Укртелеком» продовжує розбудову волоконно-оптичної інфраструктури, підключаючи до неї територіальні громади в різних областях України. Станом на кінець першого півріччя вже 380 територіальних громад користуються сучасними телекомунікаційними послугами на базі швидкісного оптичного інтернету.

Підключення до мережі швидкісного інтернету дозволяє громадам вдосконалювати структуру управління ТГ, пришвидшує її кооперацію як всередині адміністративної одиниці, так і в комунікаціях з центральними органами влади та сервісами. Водночас для соціальних об’єктів – закладів освіти, охорони здоров’я, Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), надзвичайників та інших служб, а також для місцевого бізнесу, відкриваються нові можливості для застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Варто додати, що процес розбудови мереж оптичного інтернету формується окремо для кожної громади. Фахівці оператора аналізують кожен проект, відпрацьовують можливі варіанти прокладання волоконно-оптичного кабелю до необхідних сіл, консультуючи місцевих очільників ТГ щодо можливостей з розбудови таких мереж в громаді та необхідного обладнання. Укртелеком, як системний оператор телекомунікацій, використовує сучасне сертифіковане обладнання та матеріали від світових виробників – лідерів галузі.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев